SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co do samoobrony?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
mam pytanie, zaczely sie wakacje bede pewnie nie raz wracal pozno do domu a ze nie ejstem zbyt dobrze zbudowany i nigdy tak szczerze sie nie bilem na serio, potrzebujuę czegoś czym w razie czego moglbym sie obronic przed potencjalnym napastnikiem. Nigdy nie mialem takich problemow ale kto wie...

no i tak:
-paralizator to raczej za drgi
-noz- nie wiem czy nie zabije kogos tym przypadkiem;p
-najlepsza byla by taka palka co sie wysuwa czy jakos tak. macie jakies linki gdzir takie cos kupic? a moze macie linki na cos ciekawego z allegro? prosze o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Z nozem lepiej nie chodz bedizesz sie bronil a sam pojdziesz siedziec, z palka tez podobno wiecej probelmow niz pozytku, sam kiedys chcialem kupic i na forum widzialem ze odradzaja
Ale jakis gaz cz cos takeigo mozesz miec

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2007-07-01 12:59:47

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
a pistolety gazowe to na czym polegaja? czym sie z tego strzela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
a pistolety gazowe to na czym polegaja? czym sie z tego strzela?
Poczytaj w necie artykułów są setki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
nożem bardzo łatwo kogoś zabić, łatwiej niż się wydaje. Znajdz czym bedziesz sie umial choc troche poslugiwac i szybko wyciagac. IMO dobry teleskop nie jest zly

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21983
Kup sobie cos takeigo puszka jest mała i spokojnie zmiescisz ja do kieszeni kiedys mialem cos takiego ale gdzies zgubilem
http://www.allegro.pl/item211072993_gaz_obronny_cs_super_skuteczny_3_1_gratis_.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
stopowicz chyba sie na to zdecyduje:) a ponadto moze tez to;)

http://www.militaria.pl/tm/palka_teleskopowa_sprezynowa_21_cali_p227.xml 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
http://www.allegro.pl/item211487269_palka_teleskopowa_nowa.html tu masz za 30 zł ta samą ;) zawsze te 9zł w keiszeni :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
dzieki wielkie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja bym nie bral takiej taniej. palki 100-150zl tez znajdziesz, i sie nie roz******li po jednym uderzeniu

A gaz chyba lepszy bo jak palka sie nie umiesz poslugiwac i tobie ja zabiora to masz jeszcze bardizej prze***ane.

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2007-07-01 13:46:04

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Do samoobrony najlepsze są:
- szybkie nogi;
- dobry plan przejścia z punktu A do punktu B, tzn. nie chodzić po żadnych podejrzanych okolicach;
- z imprez wracać rano a nie 22:00-1:00;
- trzeba być czujnym, czyli jak z daleka widzisz jakąś większą grupę;
- młodych ludzi to nie przechodź bezpośrednio obok nich, tylko trzymaj się z dala od nich;
- ten punkt jest trochę dyskusyjny- wracać do domu autobusem bądź tramwajem. Z jednej strony jest to bezpieczniejsze, lecz jeśli zaatakują nas w autobusie to mamy prze***ane, bo nie ma możliwości ucieczki;
- kolejny dyskusyjny punkt- wracać większą grupą ludzi- szansa że nas zaatakują jest niby sporo mniejsza, jednak jeśli już to zrobią, to trzeba walczyć, ucieczka nie wchodzi w grę(chyba że jesteście zgraną grupą i nie musicie się wzajemnie namawiać do ucieczki) szczególnie, gdy w naszej grupie są jakieś laski;
- najlepsze rozwiązanie- wracać do domu taksówką, tylko niestety niewiele osób może sobie pozwolić na taki komfort przy czstym imprezowaniu.

Żadnej broni lepiej nie używać, bo albo ci ją odbiorą i sami jej użyją albo zrobisz im krzywdę, skończysz we więzieniu lub po jakimś czasie ci kolesie cię dorwą i pobiją jeszcze mocniej niż ty ich.
Ja z imprez zwykle wracam nad ranem i ludzie których wtedy spotykam są tak padnięci, że nie mają siły żeby kogokolwiek napadać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE O WYCIAG

Następny temat

płatnosci PAYPAL.COM

WHEY premium