SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka na strychu-Nowe foty na 2,4,6,7,8 str

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17528

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
Na poczatek to i tak super

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8130
Jestem skromnej posturze i mi laweczka odpowiada, szalu nie ma ale jest co najwazniesze stabilna i solidnie wykonana tapicerka tak samo. 100 razy lepsza laweczka niz te tanie na allegro co az strach cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Fajno :)

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8130
Dokupilem za 50zl nakladu 40 kilo oczywiscie z zeliwa ^^ Wstawie dzisiaj fotki jeszcze mojej silki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6210
silka firmowa :D dobry sprzet.. a jak CI sie sprawdza ta brama z tych kolowrotkow ??;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8130
Wiez mialem na poczatku watpliwosci ze bedzie nie stabilne i latac do okola ale jest bardzo stabilne a to byla jedyne rozwiaznie bo wyciag by sie na strych nie smiescil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36290
Fajna siłka sog dla Ciebie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8130
Witam Wszystkich,
chciałem wam przedstawić moją siłkę, doszedł nakład w sumie z 50 mam teraz 105 i planuje dokupienie jeszcze 30kilo po tym kupie jeszcze gryf krótki drażek i poręcze ale wszystko w swoim czasie :) Co sie zmienilo? No oprucz nakladu to strych został posprzątany i siłka została oddzielona od starych rzeczy, doszło jeszcze lustro i mały piecyk na bytle z gazem wiec juz sie nie boje zimy:P

























































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Gdzieś kupił to obciążenie w takiej cenie?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nastepny Plan

Następny temat

Sprzęt dla dziadka

forma lato