SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka bezpośrodnio po treningu sztuki walki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 303
Niedługo wracam do treningów brazylijskiego jiu jitsu po krótkiej przerwie. Odbywają się one trzy razy w tygodniu(pon, środ piąt) w godz. 20.00-21.30. Na treningu zwykle rogrzewamy sie ok. 30min, wykonując różne ćwiczenia ogólnorozwojowe i kondycyjne, póżniej szlifujemy techniki, następnie sparujemy i rozciągamy się.

Po zakończeniu treningu mogę jeszcze potrenować siłowo z wolnymi ciężarami.
Głównie zależy mi na poprawie siły i sylwetki. Moje pytanie brzmi: jaki plań ćwiczeń stosować w poszczególne dni oraz jak się odżywiać? Czy brać jakieś suplementy?

Podobne pytanie zadałem w dziale sztuk walki, ale jest tu troche osob, ktore nie zagladaja tam, a moga mi doradzic.

Bardzo proszę o odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
Siłka po treningu sztuk.. moim zdaniem bleee będziesz zmęczony, to żaden trening. Lepiej x2 w tygodniu w dniu nietreningowe. Ułuż diete -> dział odżywianie

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 303
Niestety trening na siłce w inne dni odpada.. :/ Po bjj mam jeszcze siły na trening ze sztangą, więc to nie problem. Zresztą wiele osób zostaje, żeby poćwiczyć.

Myślałem, aby robić dwa ćwiczenia po 3 serie na każdą partię wg takiego planu:

Pon- klata, tric
Środ- nogi, barki
Piąt- plecy, bic

A jeśli chodzi o suple, to carbo po trenie i póżniej odżywkę białkową.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
To co z tego, żę Ty masz siły, jak Twoje mięśnie tej siły niemają. Ja bym odradzał. Skup się na jednym. A planik x2 w tyg. byłyb lepszym rozwiązaniem. Postaw na 1 miejscu albo Bjj albo siłownie. PZDR

Destiny is in your hands.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na rzeżbę ud.

Następny temat

Bieganie a trening siłowy??

WHEY premium