SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka Domowa [][]-----[][]

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13089

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7521
piana85 a czemu nie możesz?

Zmieniony przez - Barto19R20 w dniu 2010-01-10 22:06:46

"Mamy moc w sobie więc dla równowagi Nie potrzebne nam sterydy, nie potrzebne dragi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1281
mam "plany" co do tej bramy na przyszłość konstrukcje sam wymyśliłem i nie na ręke mi rozrysowywać rysunki i w neta puszczać to moja praca mam nadzieje że zrozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7521
piana85 to możesz przeslać mi na gg a ja tego nie wrzuce na forum masz moje słowo

"Mamy moc w sobie więc dla równowagi Nie potrzebne nam sterydy, nie potrzebne dragi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1281
hehe twardy a po co tobie ? i jeszcze jedno konstrukcja wynikła z tego jaki gryf będzie leżał na niej, w tym wypadku olimpijka wiec pozwoliłem sobie by miała maxymalny rozstaw zyskała stabilność i wszechstronność do ćwiczeń, druga kwestia wymiaru jest futryna przez którą musiała przejść czyli szerokość 70 cm, w materiale nie żałowałem co się opłaciło - za***iście się na niej ćwiczy, materiał 60x60x5 całość troche waży bolce fi 20 w odległości o ile pamiętam 15 cm więcej nie powiem masz fotke a to już dużo do reszty łatwo dojdziesz - wysokość ... na bary najwyższego kumpla gryf i w tym miejscu ostatni bolec ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Super siłka, SOG ofc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
mozna taka "brame" jak mówicie zrobic pod siebie łatwo wykminic wymiary dł szerokosci itd wystaczy pomyslec

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Pisałem raz napiszę drugi raz

A więc Nowości nie ma myślałem że mnie czymś zaskoczysz


Siłka wypaśna brama robi wrażenie ale jakiego guza sobie na niej nabiłem jak wchodziłem pod przysiad
Siłka profesjonalna chłopaki wolą do niej uczęszczać niż do "profesjonalnej"(też piwniczna i z sprzętem samoróbkami) w naszym mieście

Co do suwnicy chcesz ją usuwać miałbym kupca odezwij się na gg/pw
to zgadamy się


3m się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1281
aruss10 masz racje stary to żadna filozofia troszke pomyśleć przed spawaniem
Duda my to się zawsze dogadamy hehe a jak można Cie zaskoczyć jak co jakiś czas odwiedzisz ;p nie przychodź z rok to może coś zakombinuje hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****... Coś pięknego :):) Na dziendobry leci ogromny sog ;)
Podziwiam i siłke i włozona prace, też kilka sprzętow konstruowałem i spawałem sam, wystarczy użyć wyobraźni i pomysleć praktycznie... :) Naprawde wielkie uznanie ;) Porządek, estetyka, najpotrzebniejsze maszyny i sprzęty... Jak na moje nic tam nei braakuje... Ja osobiscie zagospodarowałbym jeszcze miejsce na sprzęty do sztuk walki jak w mojej, ale to juz moje wymysły ;P Super sprawa pozdrawiam :);)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1281
POMI_DOR dobrze gadasz bo sama siłka to nie wszystko ale mamy troche większe możliwości i salke urządziliśmy w bloku jakiś km od siłki maty na glebie worek wisi a co do reszty to każdy w swoim zakresie bo każdy ma swoje widzimisie no nie hehe dzięki za uznanie docenia ci którzy coś sami zrobili i troche się przy tym spocili <beer>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka ,Pomocy !

Następny temat

Dennis

WHEY premium