SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Domowa silka.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
Siema. ;> Mam 15 lat i chcialbym zaczac cwiczyc. Teraz posiadam lekka nadwage lecz proboje to zrzucic. Gdy mi sie tu uda zamierzam kupic jakis dobry sprzet do cwiczen. Myslalem moze o laweczce z gryfem 180 cm z modlitewnikiem uchwytami butterfly i jakims obciążeniem, zastanawiam sie takze nad atlasem. Doradzcie co lepiej wybrac laweczke czy atlas a moze cos innego? Prosze pomozcie ; ).
Patterek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4487
http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/288
Wielofunkcyjna ławeczka (modlitewnik, dobra do cwiczenia barków do tego osobne stojaki do przysiadów itd + stojak na obciążenie)
gryfy 150zł na allegro do tego obciążenie i masz zayebisty sprzęcik

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/1/289
ten zestaw podobny tylko inne stojaki...

http://www.allegro.pl/item807192551_zestaw_gryfow_mocno_lamany_prosty_hantle.html
tutaj masz zestaw gryfów (osobiscie je mam i polecam)

Obciążenie to musiałbys gdzies z okolic poszukać bo przesyłka dużo wychodzi :)

...z duszy serca przyrost ambicji...
...środkowy dla policji ! ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 301
wez ławke,sztange,hantle i obciążenie.pomyśl też o drążku.jak to bedziesz mieć to możesz spokojnie cwiczyc.

Padlem, nikt nie poda reki.... Sam wstane... Silniejszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
Mam jeszcze jedno pytanie. Mam okolo 180cm wzrostu i waze okolo 73~kg jak zrzucic szybko brzuszek i wogole tluszcz? na brzuchu mi bardzo zalezy bo chce wyrzeżbić grzejnik ;D. Moze jakas dieta? I jakies cwiczenia domowe?. Bo zima nadchodzi, biegac raczej nie bede.. A chcialbym za ten czas schudnac. Pomocy ;D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
moze nie odrazu dieta ale stosuj sie do kilku wskazuwek dobrego zywienia<dzial odzywianie>
z czasem ulozysz sobie diete.

daj aeroby do tego ...
kup lawke<bez tego badziewia<uchwytami butterfly> gryf hantle zmontuj sobie drazek porecze i smigaj

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
Thx Haddi . ;] Ale chyba bd musial bez drazka sobie poradzic ;s. Bo niema gdzie zamontowac zbytnio. Thx ;]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
to podciagaj sie byle gdzie drzewo trzepak jak mieszkasz w bloku to w piwnicy jest rura od gazu tez mozesz wiele jest mozliwosci

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4487
Masz 180cm wzrostu, waga 73kg więc twoje BMI wynosi 22,5, czyli idealna masa ciała. Nie masz nadwagi.

BMI (Body Mass Index - wskaźnik masy ciała)
= waga[kg]/ wzrost do 2[cm] (wzrost do potęgi drugiej :D )
* < 15 &#8211; wygłodzenie
* 15,0&#8211;17,4 &#8211; wychudzeni
* 17,5&#8211;18,4 &#8211; niedowagę
* 18,5&#8211;24,9 &#8211; wartość prawidłową
* 25,0&#8211;29,9 &#8211; nadwagę
* 30,0&#8211;34,9 I stopień otyłości
* 35,0&#8211;39,9 II stopień otyłości
* >= 40,0 III stopień otyłości (otyłość skrajna)

A do cwiczeń oczywiscie ławeczka (ale nie kupuj z rozpiętkami, lepiej cos taniego z Marbo Sport lub Keltona) gryfy ( prosty długi, hantelki i łamany tez sie przyda) oraz obciążenie :D

Pomogłem ? Daj SoooOOOoooG'a

...z duszy serca przyrost ambicji...
...środkowy dla policji ! ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
Dziekuje Maras ;D. Oczywiscie sog :}. Myslalem ze mam nadwage .. Kumple z klasy przy podobnym wzroscie waza 65 kg czasem mniej.. Thx. ;]
Edit1.
Mam pytanie. Czy warto uzywac kreatyny?. Jest zdrowa? Czy jesli bede
cwiczyl bez niej wyrobie sobie muly? xD
I czy ktos moze wejsc na allegro i poszukac dobrej laweczki + gryfki, gryf, obciążenia . Ja szukam lecz nie jestem pewnien ktora wybrac pomocyy ;D.


Zmieniony przez - Patterek w dniu 2009-11-07 15:37:46

Zmieniony przez - Patterek w dniu 2009-11-07 15:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
to co obliczl maras nie do konca jest wiarygodne..
na poczatku naucz sie dobrze cwiczyc i zywic potem mysl o dodatkach

a o mnie to zapomniales??

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 82
Thx . ;] Sam nie potrafie sobie diety ustalic nie moge tez znalesc sobie zadnej. Narazie sproboje nie jest wogole slodyczy, nie dodawac cukru do herbaty, mniej jesc.. A jak zaczne cwiczyc to duzo bialek. ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3703
Jesli chodzi o ławke to polecam :
http://allegro.pl/item799572052_kelton_heavy_zestaw_heavy_avenger_iii.html
sam posiadam i jestem zadowolony;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kupno siedziska

Następny temat

szukam tematu

WHEY premium