SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siłka + mma

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5731
Witam sprawa wygląda następująco. Trenowałem około 2 lat na siłowni miałem rok przerwy i chciałbym powrócić tylko jest taki problem trenuje mma treningi mamy 6x w tygodniu po około 1.5h z reguły jestem średnio 4x . Wcześniej ćwiczyłem do tego na siłowni ale z racji że mialem ciężka prace ( budowa ) przestałem teraz jestem wolny mam dużo czasu i chciałbym wrócić. Tylko nie mam kompletnie pojęcia jak połączyć treningi z tymi na siłowni dodam że trenujemy z reguły o 20 a w soboty o 12. Co polecacie ? Kiedy robić siłownie ? Jak ją robić jakim planem zwykłym splitem czy może jakaś ogólnorozwojówka? Dieta - coś tam mam staram się realizować wiadomo wakaacjee jest ciężko ale o tym już raczej w innym dziale ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
'Ja bym zrobił tak 4 razy MMA 2 razy siłka , na początek dałbym Push Pull . Gdy zbudował byś jakieś podstawy siłowe dałbym trening "Grapler by się porzygał" przykładowo dodając na rpzgrzewke przed zestawem A Podrzut/Zarzuty rampa po 2 powt a przed B Rwania to samo rampa.
/poozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Przy 4 treningach mma siłownia 2 razy w tygodniu spokojnie wystarczy.

wojo-zmc przedstawił dobry pomysł. Myślę też że skoro była roczna przerwa to i fbw w dwóch różnych wersjach też by był ok. Ważne tylko żeby przy takiej ilości aktywności ogarnąć dietę, bo i na siłowni będziesz jak flak i na macie nie pokażesz 100% możliwości.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5731
To juz wiem ile razy ćwiczyć ale teraz kiedy ? w jakich godzinach robić trening siłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
W takich w jakich masz czas - co to za pytanie. Maksimum momentu obrotowego uzyskuje się zazwyczaj w godzinach popołudniowych - ale to nie znaczy że późny wieczór czy wczesny poranek będą złe. Kwestia przyzwyczajenia.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cale zycie split/pora na zmiane?

Następny temat

pytanie odnośnie treningu siłowego Jima Wendlera (5/3/1)

WHEY premium