SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła rzutu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1256
Czy ktoś z Was może polecić typowe ćwiczenia potrzebne do zwiększenia siły a co za tym idzie zasięgu rzutu piłką? Nie wiem czy to odpowiedni dział, w razie czego proszę przenieść
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
sprecyzuj pytanie, o co chodzi dokładniej, jaka dyscyplina, bo co innego rzucać piłką z autu np. (w piłce nożnej) co innego do kosza a co innego w ręcznej itd.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Napisz coś więcej.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1256
A no fakt, wybaczcie - skrót myślowy. Chodzi o siłę rzutu w footballu amerykańskim, sam rzut wygląda mniej więcej tak:

o ile dobrze widzę pracuje tutaj triceps bo najbardziej dynamiczna faza rzutu jest właśnie przy prostowaniu ręki, ale ja akurat po rzucie odczuwam biceps, więc sam nie wiem jakie mięśnie grają tutaj tak na prawdę największą rolę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Dużą role odgrywają plecy, bo od nich cały rzut się zaczyna.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
my w liceum rzucaliśmy piłeczką tenisową w dal na zaliczenie i szczerze mówiąc jest to tak indywidualna cecha, że ciężko było uwierzyć że szczurki rzucają dalej od byków itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1256
Plecy oczywiście wzmocnię ale niepokoi mnie trochę to, że po mniej więcej godzinie rzucania wysiada biceps, który wydaje mi się nie odgrywa tu większej roli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
bicepsem spinasz rękę gdy nabierasz rozmachu, w przeciwnym razie nie "zebrałbyś" siły w tricepsie a w odpowiedniej fazie rzutu jest luzowany i "zwalnia" rękę, tak mi się to wydaje
a co do mięśnie to j.w. i obręcz barkowa jeszcze.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1256
faktycznie, brzmi to logicznie, a co do obręczy barkowej to fakt, też ją czuć..poszły SOGi dla wszystkich, nie wiem czy weszły..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad przedni/tylni

Następny temat

Paski kulturystyczne

WHEY premium