SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła a czas ;)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
pewnie ,ze od wyciskania....
uchwyt ok 80 cm,mostkowanie niezbyt duze,naturalne-kiedys sie tak to robilo.
powdem bylo przetrenoanie i zle odebranie sztangi(krzywo)-trenowalismy min 3 x w tygodniu -wyciskan bylo ok 20 serii + rozpietki lub cos podobnego.bylo tez wtedy dosc duzo zawodow i pokazow-trzeba bylo forme trzymac....
spowodowalo to rozerwanie piersiowego blisko sciegna przy ramieniu.
niestety chcialem jak naszybciej wrocic do formy i przeciazylem sobie drugi bark.....troche czasu zalezalo by dojsc do formy ale do dzis piersiowy jest wrazliwy na przeciazenia-po prostu wiazka miesni przy sciegnie jest poza glownym miesniem...oslabia to caly miesien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5399
aj aj ale gapa ze mnie; myślałem że chodzi Ci o odcinek piersiowy kręgosłupa, bo zastanawia mnie czy on nie jest narażony na kontuzje przy mostkowaniu. Współczuje mimo to tej kontuzji. Ten odcinek mięśnia jest chyba b. wrażliwy bo ja nadwyrężyłem miejsce o którym piszesz w trakcie...pływania (!) Chyba za mocno machnąłem ramieniem w kraulu i coś chrupnęło. Na szczęście teraz już po kilku miesiącach jest ok. Robiłem wznozy bokiem stojąc i w opadzie malutkimi ciężarkami a przy tym mocny mostek przy ćwiczeniu na klate i przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
Mam pytanie otóż jadę tym planem długofalowym już 3 tyg. Do jakiego momentu robić 6 powtórzeń w tych 4 seriach? Do momentu gdy nie uda mi się zrobić na treningu 6x4 czy prędzej zejść na 5x4?

Sk***ielu nie przebijesz głową tego muru. Słyszałem te słowa sto tysięcy razy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 972
Sry że odświeżam ale jadę już 4 trening w długofalowym na 6 powtórzeń(mój max to około 95kg teraz ostatnią serie robię ciężarem 78 kg) długo jeszcze jechać na 6?

Sk***ielu nie przebijesz głową tego muru. Słyszałem te słowa sto tysięcy razy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
dotąd,aż w ostatniej serii ledwo (ale nie z pomocą partnera) zrobisz 6ste powtórzenie.
Na kolejnym treningu zmieniasz zakres.

Może załóż dziennik,żeby nie śmiecić tutaj ?

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lubuska Federacja Strong Man zapraszamy chętych zawodników na nasze zawody!!!!!

Następny temat

warszawa

WHEY premium