SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shock Doctor Ortodontyczny Ochraniacz Szczęki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
Ja mam samą górę i dla mnie oddychanie w nim jest w niekomfortowe, bo przy większych spięciach boję się, że po prostu wypadnie. Kiedy go założę i otwieram usta się trzyma, aczkolwiek przy jakieś bardziej dynamicznej akcji różnie bywa. Mam też małe problemu z oddychaniem przez nos (jedna dziurka nie jest do końca szczelna), może dlatego tak bardzo odczuwam różnicę. Generalnie jeśli nie jest to duży cios dla Twojego portfela warto sprawdzić, bo może akurat będzie to to czego szukasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
No niestety tak jest, jednemu podejdzie a drugiemu nie, natomiast najlepiej byloby jakbys zrobil jak Myoma, sprawdzil. Myoma a jaki mialas rozmiar? Bo sa dwa nie wiem czy wiesz? Rozmiar dobrze siedzial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
Szczerze powiedziawszy już nie pamiętam, bo było to parę miesięcy temu... Ale z tego co mi się kojarzy, to na stronie nie było możliwości wyboru rozmiaru, albo po prostu to przeoczyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Ja myslalem ze ty to ona ;d sorowa za pomylke, pride najlepiej jakbys sam sprawdzil, ja goraco polecam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Tomek dzięki za podpowiedzi ;) takiego tematu i tej wiedzy mi było trzeba ! dużo droższy podwójny był ? Macie po SOG'U panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Chyba 20zł drozszy, a ty chcesz miec aparat na gore i dol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
Najczęściej najpierw zakładają górę, potem zaś dół. Z tego co wyczytałem przed założeniem aparatu, dół nie jest bardzo narażony na uderzenia i faktycznie jeszcze nie miałem sytuacji, aby z dolnej wargi polała się krew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Myoma, ja wlasnie dostalem od razu aparat na gore i dol, i jak na sparingu mialem szczeke tylko na gore to dolny aparat mi strasznie pocharatal skore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 256
A co trenujesz? Trzeba trzymać brodę niżej :D!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kickboxing i teningi ?

Następny temat

K-1 WGP Final 2013: wyniki !

forma lato