SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shake Weight

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223





Dobre by to było jak dla mnie?
15 lat, wzrost ok.180 waga 75 ;d
Nie znam sie na tym a bardzo bym chciał poćwiczyć. ^^
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
podobne ćwiczenia robie na xhamster
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 478 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7386
Dla mnie pic na wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Nigdzie o tym opini nie moge znaleźć, tak ładnie reklamują ale czy to prawda? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
to samo jest przy waleniu, ale tylko niektórzy moga sobie na plecy zarzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
jasna że prawa, wszystko jest prawda i niech ci nie dają wmówić że mikołaja nie ma bo 4 dni temu na prawdę go widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Hahaha tylko o jednym ^^ xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
To jakis zestaw dla malego geja...lepiej sobie konia zwal 8 razy dziennie...efekty beda lepsze. A tak na serio...zainwetsuj w lawke, obciazenie etc i zacznij cwiczyc a nie lapiejsz sie za wynalazki dla panienek ktore tak czy inaczej gowno daja.

Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2010-12-11 14:45:04

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Widze że wy za bardzo mi nie pomożecie, to będzie mój prezent na święta, moi starsi myślą że ja o tym nie wiem ;))

Chciałem tylko poznać wasze opinie ale widze że nic z tego, komentujecie chociaż tego nie mieliście. Fakt że ładnie to zareklamowali a co za tym idzie pewno jakiś kruczek no ale ... zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS. nie potrzebną są komentarze dotyczące ' walenia konia ' ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Lolex100 JEDYNIE CO MOŻESZ PRZY TYM WYĆWICZYĆ TO WŁAŚNIE RUCH TRZEPANIA KAPUCYNA. ZROZUM DZIECIAKU ŻE TO COŚ NIC CI W NICZYM NIE POMOŻE, A NAWET MOŻLIWE ŻE S*******ISZ SOBIE NA TYM STAWY ŁOKCIOWE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1997
Mam rozumieć że 6 minut trzepania tym kałem da większe efekty niż 42 min. zapie**** na siłece?
Buhahahaha...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

twardość mięsni %-)

Następny temat

Siłownia Tiesto :)

WHEY premium