SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sensei Gokor Chivichyan

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
Akurat zdania o Ricksonie sa podzielone... Niedawno tłumaczyłęm wypowiedź jakiegośc zarnego pasa, który na seminarium z Ricksonem nie mógł się nachwalić, il;e on błędów wytykał czarnym pasom... Ale, że Rickson w gi nie przyjął wyzwania trochę mnie to dziwi, mimo, że ma te swoje lata

Sakuraba pokonał Royca w 90 minut.
Turbo Dymo Man walzył z Gracie 135 minut.
Sakuraba zawstydził TurboDymoMena.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Jejku, nie twierdze ze Rickson jest zly. Pewnie jest świetny, ale jak masz 50 lat nie masz szans wygrac z kims kto ma 20 parę. Naet jak będzie gorszy technicznie to zajedzie cie siłowo i wydolnościowo. Zreszta kilka kontr na najmodniejsze obecnie techniki wyszlo wlasnie z obozu Ricksona...

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Usunięty przez Rafał_B za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1546


















Pablo(PAWEŁ)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
ok.Przede wszystkim trzeba wiedzieć o tym iż Gokor to klasa sam w sobie.Trenowali z nim najlepsi fighterzy świata i nadal przychodza po naukę.Niektórzy boja się że ich ktoś zobaczy i prosza Gokora oraz Gene Lebella , by klub był tylko dla nich a zajęcia 1 na 1.To nie jest żart.
W Polsce będzie po raz drugi już w kwietniu.Ci co byli zobaczyli na własne oczy że bawił się z nami jak z dzieciakami
ja będąc również w jego Akademii czułem i nadal czuję sie jak dzieciak ale to norma przy tak wielkim człowieku obdarzonym niesamowitym talentem.
Prowadziłem wiele seminarii również w USA.jestem również instruktorem pod legendarnym 2 krotnym mistrzem świata Erikiem Paulsonem i mam trochę doświadczenia za sobą ale to co wyprawia Gokor wprawia w zachwyt każdego.
przez jego Akademię przewijały się największe nazwiska z lat ubiegłych oraz obecnych.
Jego uczniowie startują w wielu prestiżowych zawodach zarówno MMA jak i Judo czy sambo.
Dlaczego jest taki niezwykły/Może dlatego że oprócz mistrzowskich rzutów obaleń sprowadzeń rolowania duszeń nieziemskich leg locków i ucieczek z nich jest uważany za najlepszego Nauczyciela i fightera w historii grapplingu.
Dlaczego tak mało o nim wiecie?
Bo ludzie w naszym kraju grappling i MMA zaczeli trenować całkiem niedawno i wiedza tylko cos o Ricksonie i dużo o BJJ , nie wiedza natomiast że większośc tych panów miało okazję sprawdzić swoje umiejętności z Gokorem z kiepskim rezultatem.
Prywatnie Sensei Gokor to człowiek o wielkim sercu i szacunku do wszystkich trenujących.Bardzo szanuje Ricksona i uwaza że to byłaby dobra walka ale ktos zadecydował inaczej.
Beny the Jet Urqidez, Bass Rutten, Kevin Randelman, Kyro Parysjan, Oleg Taktarow, Bracia Machado, Andy Mcdonald, Manny Gamburyan, BJ Penn i wielu naprawde wielu dobrych zawodników których nie chce mi się wymieniać trenuje z Gokorem lub trenowało.
serdecznie zapraszam na niesamowite seminarium z Mistrzem Gokorem Chivichyanem - małym chłopcem z malutkiego i biednego państwa Armenii, który stał się wielka postacią w USA mająca Swoja Akademię rozpoznawalna na całym świecie.

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1062
napewno wspaniała postac wielki zawodnik i bardzo dobry trener grapplingu niestety seminarium dosyć drogie ,seminaria z brazylijczykami wychodzą taniej
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Franccc wiedza kosztuje i nie wydaje mi si ę aby 250 zł to była wygorowana cena za treningi z takim człowiekiem.
Masz rację wielu jest tańszych mozna się tez wybierac na seminarium za 50 zł i tez sie czegos nauczyc.
pozdrawiam

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8943
Problemem w tym seminarium były 2 dni, bez mozliwości bycia tylko na jednym.

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Grimper. Sprowadzasz człowieka z USA z najwyższej pólki więc wybacz ale 2 dni to chyba nie wieczność?
Po za tym pomyśl i zastanów się czy osoba którą zapraszasz przyjeżdza na 1 dzień seminarium czy na dwa?
Za bilet płacisz tylko w jedną stronę czy w obie?
Za jego wynagrodzenie zapłacisz za 1 dzień czy za dwa?
sorry ale jak ktoś nie korzysta z takiej okazji i nie trenuje tyle ile tylko można to jest z nim cos nie halo.Oczywiście po za tymi których na to nie stać.
Pozdrawiam serdecznie

Wojciech Adamusik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masakazu Imanari Specjalista od dzwigni na nogi

Następny temat

Utwardzanie

WHEY premium