SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senność :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
no coś koło 12 złi starcza na 50 dni... inaczej zma apteczne

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
A moze rokminicie moj problem dieta jest, suplementacja jest lacznie z zma a wczoraj prawie zasnalem na przystanku . Doslownie dzien tak wygladal
Ledwo wstalem z lozka zeby zjesc, zjadlem kimnalem sie znow spac.
Pozniej clay dzien bylo ok.
Poszedlem na trening grzes tak w polowie nog juz lekkie znurzneie bylo]
Na przystanku prawie zasnalem, wpadlem do domu zjadlem, kima.
Wstalem poagdalem na forum /gg troche zrobilem bialeczko wknocilem omege tluszczyku troche i znow kima, i znow wstaje nie przytomny.
Co troche dziwi bo jestem endo i nigdy nie mialem problemow z regeneracja spie ok 9-10 godzin czasem do 8 ale toi tak granica normny

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jest coś takiego jak przesilenie, które zaczyna ogarniać naszą strefę klimatyczną
Albo za mało snu, albo przetrenowanie ... albo jeszcze coś innego.

Optymalnym rozwiązaniem jest Maxivit 1 tab/ dziennie plus jakiś magnez.
Z głowy mamy problemy witamin i minerałów. Pozostaje jeszcze trening, tzn kiedy ostatnio była regeneracja.
Na przesilenie dobre są preparaty z żenszeniem i kofeina.

A jak to nie pomoże to nic tylko trzeba będzie rzucic palenie browna

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
heh ja tak też mam spałbym cały dzień wogole jestem taki nie do życia...
Nic mi sie nie chce...

U mnie może być to spowodowane poprostu nudą - nie mam co ze sobą zrobić..

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-10-03 16:14:33

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
taaa tacy dobrzy jesteście ????To co o mnie powiecie???Kłade sie 20 a budze sie o 6 i potem do 10 jestem śpiący i na lekcjach przysypiam(nie tylko z nudów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ile jadasz tłuszczy na kgmc ?

jak masz mało tłusczy- tez tak może bywać.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
A ja mam inny problem :( Bezsenność... Zawsze w nocy telepie nogami, i obracam się 10 razy na minutę. Jeśli w ciągu dnia bym się położył to zasnę ,ale jak w nocy o normalnej porze o której organizm powinien być zmęczony to mi się niechce. Udręka :/

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
to mzoe to po prostu przeislenie?:> bo widze ze nie jestem jedyny ktory ma ostantio takie problemy... co o tym myslicie?

ps. ale jakie przesilenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Tylko ja mam tak przez cały rok

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
spróbuj 30 min przed ostatnim posiłkiem przed snem zma+melisa.
pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posladki

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium