SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Senność :/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
Witam. moj problem wyglada tak:
od kilku lat z reguly chodzilem spac kolo 2 w nocy wstjac o 6.30 do szkoly i zadko kiedy zdarzalo mi sie kimnac po poludniu bo nie bylem spiacy (kawy rownierz nie pijalem). trenowalem sporadycznie w domu bez zandych planow itp po prostu pompki brzuszki itp

ale od ponad tygodnia klade sie spac okolo 24 wstaje przed 7 w szkole jestem bardzo spiacy, wracajc spie od godziny do nieraznawet 3 i i tak klade sie spac okolo 24 bo jestem znowu spiacy :/.

dodam ze ani nie jadam inaczej, jedynie cwicze troche systematyczniej ale z umiarem. a i ogranizylem palenie papierosow z 10-15 do 1-5 orasz picie alkoholu w wekendy. czyli wsumie powinno byc lepiej. dalczego wiec jest gorzej?:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
możliwe że jakieś niedobory masz
spróbuj zincas forte + filomag b6
i kładź sie spać koło 22-23

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
wlasnie od dzisiaj zaczalem brac jakies witaminy, a spac tak szybko nie dam rady bo sie nie wyrobiue ze wszystkim :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
nie ograniczaj fajek tylko rzuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597
racja nie truj się dalej

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
ciezko rzucic od rauz po kilku latach nalogu... ale moja technika palenia mniej skutkuje i jak tak dalej pojdzie to wkoncu rzuce :) planuje jeszcze zaczac biegac wieczorem co powinno mi w tym pomoc :> a co sadzicie a tej sennosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Ćwiczysz trochę systematycznie - to znaczy z normalnym planem na mase itp. ? Jeśli tak to skoryguj plan. Może on jest przyczyną tego, że twój organizm jest zmęczony. Spróbuj też jesc więcej witamin i minerałów. No i przestan palić fajki bo ci tylko szkodzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Ja się nie da rzucić palenia od razu da się ja paliłem 4 lata i rzuciłęmw jeden dzień a paliłem nieraz więcej niz paczke dziennie więc da się jak się chce wystarczy dobra motywacja i wszystko da się zrobić!!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 620
jestem amatorem jesli chodzi o cwiczenie, nie ciwcze zadnym planem ani dieta. za slaba wola :( ale pracuje nad tym. poki co cwicze ogolno rozwojowo, pompki, brzuszki, drazek.

ok zobacze cos bedzie po witaminkach i za kilka dni dam znac co i jak. dzieki za pomoc :) sogi nie wejda bo nie mam abonamentu :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 493 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9873
zincas forte + filomag b6 ile to kosztuje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
ja dalem cos kolo 12 zł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posladki

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium