SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sen czy dluzszy trening?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Naprawde bardzo odpowiadaloby mi to co napisalem, okiem bardziej doswiadczonej osoby, wydaje sie to okej? Ja mam staz dopiero rok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Podciąganie na drążku, martwy, wiosło i Face pull. Więcej nie potrzeba. Na biceps po plecach starczy dwa ćwiczenia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
W sensie dwa sety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Czyli moglbym cwiczyc tak rozpisanymi partiami? Jak napisalem wczesniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
DoLoR
W sensie dwa sety?


Nie dwa sety, tylko dwa ćwiczenia po 4 serie minimum.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
No to ja robie 2 cwiczenia po 6 setow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Zmniejsz do 4 i to wystarczy. Przerwy nie dłuższe niż minuta w przypadku bicepsow.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
A to może byc tak jak to wypisalem? Zamiast push pull legs 4 dniowy split:
Pon klata, przod i srodek barkow
Wt wolne
Srd plecy, kaptury i tylni akton
Czw wolne
Pt ramiona
Ndz nogi i brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Może być choć najwiecej wyciągniesz z treningu, w którym stymulujesz każda partie dwa razy w tygodniu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Mam taką świadomość, w wakacje robilem push pull legs tak ze cwiczylem 6 razy w tygodniu, i byla wtedy każda partia 2 razy, ale teraz mam juz szkołę, dziewczynę i inne rzeczy, i juz nie dam rady chodzić 6 dni w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja + fbw + gumy?!

Następny temat

MMA + BJJ + Siłownia - Plan na siłke

WHEY premium