SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sekcja Wing Tsun na Pradze-Północ

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Czyli po kolejnej dyskusji w poważnym tonie prowadzonej (cóż, że w oparach opium) kolejny raz doszliśmy do wniosku , że Wing Tsun jest niezwykle skutecznym systemem bojowym, mniej więcej tak, jak rzucanie brukwiami w przeciwnika.
Wesołych świąt, Wojownicy!

To, czym jesteś dzisiaj, jest wynikiem twoich wczorajszych myśli.
Bruce Lee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
cóż, że w oparach opium

Wypraszam sobie, jak tylko krówki wciągam jak wszyscy wiedzą

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
jak rzucanie brukwiami w przeciwnika
wiesz jakie potworne obrażenia może zadać brukiew? tak wielkie, że nie znajdzie się chętny, aby cię nią zdzielić, bo to może się dla ciebie skończyć tragicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
No i co? Mówiłem, że będzie draka?

A ten ponoć nie odmawiający walki gość, to instruktor tej sekcji:

http://www.wingchunkungfu.pl/

Co prawda to Wing Chun a nie Wing Tsun, ale zawsze coś. Znajomy, trenujący u niego, mówił, że facet się nie uchyla-i ponoć zawsze wygrywa (poza przypadkiem, gdy jakiś "brazylijczyk" ściągnął go na glebę).

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2007-12-05 18:15:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Cavior, nie podpuszczaj , ten instruktor zdaje się nie jest w organizacji z panem, co się tu udzielał Co zresztą zaraz po samej stronie widać... Mnie się na pierwszy rzut oka bardzo podoba, profesjonalnie i skromnie, żadnych bzdurnych tekstów typu 'zabójczy styl' czy 'samoobrona w weekend'.Do tego dobrze wyposażobna sala, treningi w normalnej cenie, było nawet wspomniane jakieś miedzystylowe seminarium. Jednym słowem czuć zupełnie inny klimat niż w konkurencyjnej organizacji

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1167
Powiadasz searme , że" krówki" wciągasz? No rzeczywiście jak patrzę na Twoje okno(taka duża czarna kocica) to i wołu całego byś pewnie chrupła, a co dopiero malutką łaciatkę od "Milki" P.s.Nie to żebym złośliwie mruczał, to raczej z sympatii do kociątek wszelkiego rodzaju .
TYLKO NIE PATRZ W MOJE!!!!!!!!!

Vo Dao

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Bach Ho: żebyś Ty wiedział, jakie ta Kocica ma nogi...

Co zaś się tyczy strony-międzystylowe seminarium to było to na co zapraszał dacheng Niestety ja nie miałem okazji być-nałożyło mi się na seminarkę z Tissierem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1167
Mmmmmmmmmm........... Pomruczało by się o TYM , ale......... 1)pewnie "ZBOCZYMY" z tematu 2)jeszcze Nas obskoczy.....

Zmieniony przez - Bach Ho w dniu 2007-12-05 23:06:49

Vo Dao

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
no i znowu zaczęło się wyrywanie Searme
Cavior, trzeba było mówić, że chodzi o Szuszkiewicza. Facet faktycznie ma dobrą opinię.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
a wracając do meritum, znalazłem w Uderzanych bardzo znamienną wypowiedź jednego z userów:
najgorsze jejst to ze jak mam pokazac na sucho to umiem wszystko a podczas walki jak we mnie wlazi mam takie naturalne glupie odruichy ktore jeszcze pograzaja sprawe
To powinno dać do myślenia wszystkim, którzy uważają, że jakakolwiek zadaniówka czy jakikolwiek lajcik bez poczucia zagrożenia, może nauczyć nas walczyć

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chrupiace kosci/stawy ??

Następny temat

BJJ Poznań pomoc

WHEY premium