SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scivation Xtend - 418g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 616
Scivation Xtend - 418g
co sądzicie o tym produkcie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to zalezy ile i jak trenujesz, ja np trenuje praktycznie codziennie i non stop chce byc w dobrej formie wiec mysle ze warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Dosyc dobry IMO brałbym https://sklep.sfd.pl/Kaizen_Xtreme_BCAA_5000_powder-opis26045.html składowo najlepszy na rynku obecnie.
Zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Jedne z najlepszych BCAA na rynku, bestseller w USA, jak na aminy całkiem smaczne i w 100% rozpuszczalne jak się kilka minut potrzyma w wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bierz smialo xtenda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
Też się przymierza bo jest dodatek cytruliny. majkel a co niby takiego extra w składzie kaizena? Samo bcaa w standardowej proporcji

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Właśnie to że jest 'czyste'.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Rusku w skladzie nic ale wtedy kosztowal 70zl chyba
co do xtenda i cytruliny to bym sie nie "podniecal" zbyt mocno bo to tylko 1g a jakies dzialanie zaczyna sie od 3g-6g...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
cudów się nie spodziewam ,ale można za 59 zeta dostać, a lepsze mam proporcje niż np bcaa xtra

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn lepsze? masz 210g BCAA vs 250g w bcaa xtra, za 49zl mozna wyrwac nowe BCAA UNS, ma takie same proporcje co xtra ale jest ponoc lepsze w smaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
no właśnie je widziałem i też się zastanawiałem co wybrać. tylko cóż to za firma?

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Ja aktualnie jem te aminy. Świetny smak. Mam chyba pomarańcz. Sądzę że kupię w przyszłości dużą paczkę bo smaczne, rozpuszczalność super i nie ma problemów zamulenia w żołądku jak miałem po innych podczas trenu gdy piłem.

Czystych amin nie chce, nie ma się co męczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix Orogenix

Następny temat

HBM + Kreatyna ?

WHEY premium