SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Schnapik/ Wycinka/ Wjeżdżam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zrobilem trening po aero choc przyznam ze jesli nie krecilbym rano to wydaje mi sie ze sam trening mógł być lepszy. Druga sprawa, że może po prostu miałem słabszy dzień. I tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Antek nje napisalem, ze to jest gdzies jeat udekumentowane, tylko to moja wizja. Po prostu nogi musza odpoczac, a tu biegi i potem trening nog.... praeciez musza miec sile, by wykonac plan w 100%. Wiec jezeli wiesz lepiej to napisz. Ja nie mam ani zamiaru, ani ochoty sie wyklucac

Zmieniony przez - rooneyy89 w dniu 2013-10-05 15:58:41

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
redukcja rządzi się swoimi prawami, ciężary nie są najważniejsze. Każdy zawodnik robi cardio na redu, nie ważne czy w ten dzień jest trening nóg czy nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
W takim razie kiedys trener zle mi powiedzial ( byly kulturysta). W forum chodzi o to, aby kazdy sie wypowiedzial, dzielil doswiadczeniami....

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
na masie może to być istotne, na redukcji i tak ciężary nie będą polotne. Nie ma sensu kopać się z koniem, należy przeciążać muskulaturę, ale już niekoniecznie większym ciężarem, są inne sposoby, więc tu cardio nie wadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15829
Gdzie kolego foty?? Ja wstawilem juz do porownania.

Jestes Panem swojego losu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bawię sie dalej. Pozdro do jutra ; )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 21

Ostatecznie wylądowałem na balecie. Dużo alko. Rano to nie pamiętam co jadłem. Ogólnie poleciałem po łuku konkretnie w ten weekend :)
Nie mam siły teraz na nic. Ide spać. Od jutra IF także będzie ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
kopelat

cel ambitny, będę napewno regularnie zaglądał.

u mnie jest nieco gorzej, wpadnij czasem

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łooo bracie. Stara ekipa nadciąga hehehe. Czlowiek zaraz sie zacieszy jak widzi kogoś z tamtych czasów ;)))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy ??

Następny temat

plan treningowy itp

WHEY premium