SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sarm LGD i Epi Hades Hegemony

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 80
Witam, zamówiłem nie dawno Epi i Sarm LGD od firmy Hades Hegemony, paczka Ma przyjść w pon, a Ja dopiero dzisiaj czytam opinie o prohormonach i o firmie Hades Hegemony i trochę się zmieszałem, podpowie Mi ktoś jak to brać, czy wogóle to mogę lączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 45227 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340582
Witam

Czym są prohormony ?

Prohormony to według definicji związki z których, lub pod wpływem których, powstają hormony. Pojęcie to spotykane jest w dwóch znaczeniach – ścisłym, używanym w biologii od połowy XX w., oraz popularnym – odnoszonym do wspomagania sportowego.

Do prohormonów zalicza się:

19-norandrostenodiol
1-androstenodiol (1-AD)
1,4-androstadienodion (1,4-AD)
4-androstenodion
4-androstenodiol (4-AD)
19-norandrostenodion

Stosowanie prohormonów może nieść za sobą szereg skutków ubocznych, stąd warto zapoznać sie z tymi substancjami zanim postanowimy po nie sięgnąć. Do najczęstszych skutków ubocznych możemy zaliczyc : ginekomastie, utrate włosów jeśli mamy do tego tendencje, trądzik, powiększenie prostaty czy wzrost ciśnienia tętniczego krwi.

Odsyłam do artykułu:

https://www.sfd.pl/PROHORMONY__wszystkie_potrzebne_informacje!-t464696.html

Pozdrawiam

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 10:04:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11026
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 16627 Napisanych postów 128513 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1442287
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 62903 Napisanych postów 323687 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1540745
kasa w błoto poszła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 101 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39317
Czy ja wiem ja brałem LGD rok temu przez jakieś 6 tyg tylko ze w dawce 20mg z rana i siła nieźle ruszyła masy niby tez coś poszło ale bez rewelki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 62903 Napisanych postów 323687 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1540745
Xuzoun
Czy ja wiem ja brałem LGD rok temu przez jakieś 6 tyg tylko ze w dawce 20mg z rana i siła nieźle ruszyła masy niby tez coś poszło ale bez rewelki.

przyrosty marne plus blok i bałagan w hormonach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 391 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7139
Lepiej postawić na sprawdzoną suplementację ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 80
Jednak odmówiłem tą paczkę, zamówie normalne suple. Dzięki

Zmieniony przez - Bania w dniu 2017-01-19 09:31:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
dobra decyzja , zawsze możesz wziąć jak się zdecydujesz coś z saa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 41491 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246659
I EPI i LGD dziala bardzo dobrze, tutaj poprostu robi sie nagonka na sarmy. Balagan w hormonach to jest po kazdym PH czy SAA wiec straszenie dzieci bebokiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 391 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7139
Ja ci to mówię z własnego przykładu brałem ostarynę z brawna, estro mi zbiło chociaż nie powinno...

Nie mówię że sarmy są złe bo w założeniu to bardzo fajna sprawa, wielu ludzi chwali sobie olympusa i jakbym miał cokolwiek półlegalnego kupować to właśnie z tej firmy, a pimpowane firmy typu brawn czy teraz hades omijać szerokim łukiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka + Enan, odblok. Badania

Następny temat

badanie tescia- jak to jest

Water