SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sanchez i CroCop mówią o swoim pojedynku

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Dekker_Fun - coś w tym jest co napisałeś

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1593 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12549
mi się on nie widzi w klatce,nie iwem czemu ale klatka jakaś prymitywna mi się wydaje a Pride jakby bardziej szlachetny.

No bo w UFC klatką chcą przyciągnąć, - krwawe walki w klatce z której nie ma ucieczki itp.... to nakręca biznes. Natomiast ring już jest zakodowany w mózgach ludzi jako ring bokserski, na którym walczą bokserzy a boks, to sport ogólnie znany. Więc nawet jak widzą walke mma na ringu, a inna w klatce, to na pierwszy rzut oka powiedzą, że ta na ringu jest bardziej cywilizowana. Klatka kojarzy się z czymś mniej humanitarnym, ze zwierzętami i dzikimi bestyjkami . Natomiast w Pride, które w szczególności ''rozgrywane'' jest w Japonii kojarzy się z czym bardziej szlachetnym bo jest ta cała otoczka. Facet w stringach który bije w bębny itp.... Jak wiemy Japończycy stawiają Sobie honor jako jedną z najważniejszych cech, dlatego też i walki kojarzą się bardziej korzystniej niż te w UFC.

nie wiem czy to ma sens co napisałem ale ja tak to widze.

A co do Cro Copa, żeby nie rozmywać topicu, to myślę, że wygra i że zabłyśnie w UFC, amerykanie już mu pewnie zrobią nowy image, nie zdziwię się jak go będą promować jako złego Policjanta, który bije niegrzecznych chłopców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 243
Cro Cop by LHK 1:57

Nie ważne jak lecisz, ważne jak lądujesz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Kazik86 no jakiś tam znikomy sens jest w tym co napisales

Dzieki , że mnie oświeciłeś z tym Pridem rozgrywanym w szczegolnosci w Japonii

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
kazik 86 dobrze piszesz,ja także uważam , że ma to swoją wymowę psychologiczną w odniesieniu do wyższych i nizszych instynktów natury ludzkiej. honor w japonii jest wysoko ceniony - co ma swoje podłoże historyczne choćby w warstwie społecznej jaką byli samurajowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
ja wole pride japonski od ufc z powodu kibicow... na galach japonskich nie slychac gwizdow i buczenia jak na galach amerykanskich... yankesi to wiesniaki... dla nich na dobra walke sklada sie bad blood i tepe wymachiwanie cepami w stylu "kto padnie pierwszy". tyczy sie to rowniez amerykanskiej wersji pride ale w tym temacie dyskutujemy o "ring vs klatka" wiec...

ktos wyzej pisal o honorze... owszem japonce sa bardziej honorowi od yankesow ale ja mysle ze o "wystroju gal" decyduje w wiekszym stopniu dyscyplina i dbalosc o szczegoly...

jak uwazacie ze japonce sa honorowi to obejrzyjcie sobie kilka gal shooto a zmienicie zdanie



Zmieniony przez - andreazz w dniu 2007-01-13 10:19:18

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
"_deadcraft nie sadze zeby walka w octagonie az tak sie roznila od ringowej zeby dawac zawodnikom o wiele slabszym przewage nad cc... mialoby to znaczenie gdyby walczyl z naprawde "kims" ale niestety takiego "kogos" w ufc po prostu nie ma..."

andreazz, nie wiem czy dobrze przeczytałeś moją wypowiedź, ale wyraźnie napisałem, że CC musi dostosować się do walki w klatce właśnie pod kątem walk z najlepszymi. Najlepiej więc, jeśli zacznie robić to już teraz.

Co do różnic pomiędzy ringiem a klatką, to niestety ale w połączeniu z regułami UFC jest to różnica, która wymusza nieco zmianę stylu walki.
W klatce można zostać przewróconym i przygwożdzonym do siatki, co utrudnia obronę. W ringu nie. Nie sądzę oczywiście aby dało to coś Sanchezowi, ale w walce z lepszymi zawodnikami może się zdarzyć, że będą próbować wykorzystywać te elementy, na co CC musi być przygotowany.

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Nie zapominajcie że pierwsze walki MMA odbywały się w klatkach (nie uwzględniam tutaj maty). Klatka jest dużo lepiej przystosowana do tego sportu niż ring. Jest większa, sędziowie nie muszą często przerywać walki, zawodnik nie wypadnie poza miejsce walki co w przypadku ringu może się źle skończyć. Pride wolę tylko dlatego że są tam lepsi zawodnicy, fajniejszy klimat i spoko kibice którzy nie zachowują się jak wieśniaki.


Wątpię żeby ktoś taki jak sanchez miał szanse przewrócić CC. Lepsi od niego próbowali i wiadomo jak się to kończyło.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2007-01-13 13:23:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
jedyne co moze "przeszkadzać" cro copowi to brak kolan po sprawlu na głowe przeciwnika..
wogóle według mnie dana powinnien wprowadzic jakies nowe zasady zeby wyrównać rywalizacje np.żeby cro cop nie mógł kopać lewą nogą,walczył w rękawicach boxerskich i w kombinezonie narciarskim, albo żeby jego przeciwnicy walczyli w "tak timach" /coś takiego jak w amerykańskim wrestlingu że jak jeden dostaje baty to przybija piątke i kumepl wskakuje za niego /

Zmieniony przez - _=WaFeL=_ w dniu 2007-01-13 14:02:42

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442

A co do Cro Copa, żeby nie rozmywać topicu, to myślę, że wygra i że zabłyśnie w UFC, amerykanie już mu pewnie zrobią nowy image, nie zdziwię się jak go będą promować jako złego Policjanta, który bije niegrzecznych chłopców.
-dokladnie.ciekawe jak crocopowi spodoba sie to gadanie podczas wazenia przed kazda walka.tego wlasnie w ufc nie lubie-tej dziecinnosci i ogolnego kiczu(te wszystkie ,,ultimate bobki'' i dracy sie komentatorzy,nawet gdy nic sie nie dzieje).

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

United Gym

Następny temat

sambo czy b.tajski

WHEY premium