SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

San Marino - Polska

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5768

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
Jak wygramy z Czechami to każdy zapomni o stylu wrześniowych spotkań

buhahahaha

z san marino ledwo 2:0 a ty chcesz czechow ograc? jak tak dalej pojdzie to bedziemy dostawac becki od watykanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Jak już chcesz coś wyśmiewać to czytaj dokładnie, to co piszą inni

tylko że trudno znaleźć jakieś powody do optymizmu
tego pewnie nie widziałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3013
jak juz chcesz cos wysmiewac
sory, trudno sie nie smiac jak nasi ledwo san marino okroili. a najlepsze jest to ze nie gra wielu swietnych (jak na polske) pilkarzy, ktorzy moga przeniesc reprezentacje na wyzszy poziom. ale nie maja szansy...

Zmieniony przez - mk92 w dniu 2008-09-11 16:05:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 288 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3879
nie wiem czy was to też tak raziło, ale zawodnicy san marino grali jak zwierzęta, to nie był futbol tylko jakaś kombinacja piłkarsko - zapaśniczo - prowokacyjna...
gdybym ja tam grał to łokcie by pracowały, a "nasi chłopcy" bali się nawet podnieść głosu, sędzia p*d*ł bał się kartek pokazywać i biegał z jakimś dziwnym uśmieszkiem.
Dla mnie to co zrobił jeden z tych gudłajów Błaszczykowskiemu na środku boiska, to jest czerwona kartka, a sędzia ledwie wyciągnął żółtą, bo widziałem że najchętniej to by nic mu nawet nie powiedział...
z takim przeciwnikiem się gra bardzo ciężko, ogólnie ciężko się gra bojąc się o własne nogi, ale dla mnie to było jakby oni rzucili nam wyzwanie a nasi go nie podnieśli, jednak mimo wszystko zwycięstwo cieszy.
Oglądając mecz myślałem że sięgamy piłkarskiego dna...
jednak na spokojnie analizując nie było tak źle.
Porównywanie do 13:0 Niemców nie ma sensu, ponieważ ten mecz był punktem zwrotnym w historii reprezentacji piłkarskiej san marino, w szatni padło chóralne "nigdy więcej", i od tamtej pory walczą właśnie tak jak wczoraj, niestety to tylko ze szkodą dla piłkarstwa, i miejmy nadzieje że krzywdy nigdy nikomu poza sobą nie zrobią...
Poza tym brakowało lidera, Roger popisywał się zagraniami w stylu byle od siebie(bo jak można nazwać ciągłe przerzucanie na drugą stronę boiska?)
Kowalczyk to jak na razie dla mnie totalna pomyłka, nie chciałbym go skreślać, ale niech jeszcze trochę pogra w Rosji zanim znów dostanie powołanie.
Cieszy bramka lewandowskiego, smolarek i krzynek na poziomie.

Stój tam gdzie chcesz stać, choćbyś miał stać sam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Czytanie ze zrozumieniem leży.

Swoją drogą pewnie dwa lata temu po meczu z Finlandią też się tak śmiałeś na myśl że możemy pokonać Portugalię.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ja ostatnie 20 minut meczu drzymałem po prostu, bo nie mogłem inaczej Głowa mi latała na wszystkie strony... Nuda jak ****

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ja to od 60 min to juz kima a moj ojciec to przy 20 min odpadl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja po karnym dla San Marino
na W-11 przełączyłem

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2004
W pewnym momencie z drugiego pokoju gdzie ojciec siedział dobiegło takie: ,,aaaaaa ******le to''

I tv zgasło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 524 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5885
5 minut się śmiałem z tego karnego

Red flags are flyin' high!
Manchester United!
Here we are !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzytygodniowy trening. Potrzebna pomoc

Następny temat

I liga 2008/2009

WHEY premium