SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samozaparcie oraz motywacja, lecz...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2263

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

Mężczyzna

Cel

zrzucenie nadmiaru wagi

Waga

91

Wzrost

178

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

praca, nie trenuję, wstaję koło 6:30-6:40, kładę się spać około 23:30-24:00 Sam wyznaczam sobie przerwy.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nie uprawiam sportów

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

nie stosowałem.

Stosowana lub planowana suplementacja

Zdrów jak ryba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
A co powiecie na temat serka wiejskiego na kolację? Dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1251
Wieczorem warto zjeść białko pochodzenia mlecznego (kazeina), więc tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Wazna sprawa - na zrzucie wrzuciles wszystko w ilosci '100g' a tak raczej nie jesz ;) masz wage kuchenna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
mam mam, właśnie się zorientowałem hahaha, niezła wtopa. Hmmm, osobiście jak dadzą to i 500g mięcha zjem, więc wydaje mi się ze musiał bym gdzieś obrać jakąś rozsądną gramaturę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Herbaty i kawy nie wpisuj. 4 posiłek rzeczywiście do wyrzucenia, w śniadaniu przydałoby się dobre źródło białka [jajka; omlety, sadzone, jajecznica itp]. Ogólnie postarac sie aby wszystkie posiłki zawierały dobre btw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
Nawet jeśli nie ćwiczę na siłowni obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Ale co nawet? To podstawowe zalozenia, bialko nie jest tylko do masowania na silce ;) wiec nie jesc tych '500g miecha' na raz tylko czesc bialka na sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
Dobra, postarałem się to jakoś zmienić, nie wiedziałęm, że układanie diety może być takie trudne. Staram się jak mogę hehe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1251
Dalej za mało kcal, białka ( przy twojej wadze ma być koło 180g), tłuszczu ( przy twojej wadze ma być koło 90g). W śniadaniu dalej nie masz dobrego białka.


Zmieniony przez - lukaszq15 w dniu 2016-03-15 21:59:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 118
Witam, wracam po dniu nieobecności.
Powracając do tematu- w takim razie jakie rzeczy mógł bym dodać do diety by ucięte kalorie pozwoliły mi na chudnięcie i białko wraz z węglami i tłuszczem rónież pozwalały na to? Dzięki za każdą podpowiedź.


Zmieniony przez - zaq2 w dniu 2016-03-17 17:30:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja ?

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium