SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza dieta, łatwa w utrzymaniu lecz czy odpowiednia ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
9.00- 250g serek wiejski + olimp multi vit
12.00 - Danio 340g [ jezeli brak mozliwosci zjedzenia normalnego posilku]
12.00 - schabowy + warzywa na patelnie 100g [ mozliwosc normalnego dania ]
15.00 - schabowy + warzywa na patelnie 150g
18.00 - warzywa 200g + kasza kus kus [ ew ryz -porcja]
21.00 - Twaróg 150g
Do tego przed i po silowni Trec nutrition gainer 70g
Schabowy jest tylko przyslowiowy zastepowany piersia z kurczaka badz mielonym czy co tam mi wpadnie do glowy ... mieso to mieso right ?
Do picia soki +mleko + jogurty pitne
Dieta nie zawiera jaj poniewaz nie moge ich jesc
Czy przez niedobor magnezu powinienem zrezygnowac z olimpu multi vit na rzecz olimp chelaMg 550 [ uzywane do tej pory ] ?
Oraz najwazniejsze pytanie : czy na tej diecie jest mozliwe spalenie tluszczu na brzuchu [ tak wiem tluszcz w teorii spala sie obwodowo, lecz to jedyne miejsce gdzie mi sie odklada ] z jednoczesnym zachowaniem masy ? [ jestem ektomorfikiem i przez 2 lata ciezko pracowalem na przybranie z 66 na 74kg ... ]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
brak zdrowych tluszczy i warzyw, danio do wywalenia, jaki rozkąłd białek, węgli i tluszczu w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
Dziękuję za uwagi ! czy dodanie oleju lnianego i zastąpienie warzyw na patelnie surówkami zwyczajnymi naprawi problem ? licząc dzień z siłownia rozkład wygląda tak [ po usunieciu danio i dodaniu 30ml lnianego] :
3240 kcal
203 g białka
122 g tłuszczy
332 g węglowodanów


Zmieniony przez - Qyii w dniu 2011-05-12 13:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Po pierwsze, co ma być celem diety? Skoro mówisz o tłuszczu na brzuchu to pewnie redukcja, więc policz zapotrzebowanie i odejmij trochę kalorii od niego, i pod to licz dietę. Co do posiłków, to do tego serka wiejskiego w 1 mógłbyś dodać jakieś węgle (owsianke czy muesli), w posiłku nr. 5 brakuje źródła białka, dodaj rybę lub jakieś mięso. Patrząc na rozkład, to wydaje mi się, że może być. Co do pytania o mięso, to wartości odżywcze się nie zmieniają, ale jeśli jesz np smażone mielone, to musisz doliczyć tłuszcz na którym były smażone i panierkę. Lepiej unikać smażenia, a szczególnie w panierce. Co do picia, to jeśli chcesz schudnąć to pij wodę, a nie soki czy jogurty pitne, bo pełno w nich cukrów.

Zmieniony przez - TomekZ88 w dniu 2011-05-12 13:35:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
celem diety ma być jak zauważyłeś redukcja z nadzieją na w miarę zachowania masy, musli dopisane, tłuszcz i panierka wliczone w rozkład kcal post wcześniej. A jak z alternatywa do serka Danio w posiłku nr 2 w przypadku braku czasu ? Woda jest jako główne źródło płynów, soki wliczyłem do obiadów, a mleko to nie więcej niż 0,5-1l dziennie [ jogurty już wykreśliłem ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Co do 2 posiłku pasował by gainer, gdyby nie to, że już pijesz go 2 razy dziennie. Może jakieś kanapki (razowy chleb + przyrządzone mięso, nie wędlina + jakieś warzywka) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
Czy jest jakas konkretna różnica poza ilością białka miedzy przyrządzonym mięsem a np krakowska czy wędlina ? bo realistycznie rzecz biorąc nie wiem czy jestem w stanie jeść 3 razy dziennie to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
realistycznie rzecz biorąc zajrzykj do działu kuchnia tam urozmiaicisz posiłki.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20195
Im mięso mniej przetworzone tym lepszym źródłem jest białka. Poza tym nie wiemy do końca co się znajduje w kiełbasie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chyba że sami ją robimy w większości masarni lipa niestety

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
Poprawki naniesione, rozumiem ze jeżeli chodzi kcal i stosunek białka do tłuszczy i węglowodanów jest w porządku ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie wspomagane spalaczem, a kreatyna

Następny temat

Posiłki w dni bez treningu

WHEY premium