SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samoobrona a prawo.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Sztuka walki. Rozważałem to kilka razy lecz i tak jesli komus dowale a bedzie jasne ze trenuje jakąs sztuke walki to ja bede miał przesrane. Znów poszkodowany jest agresorem... ehh co za polskie durne prawo....

a używajac kastetu który teraz nosisz sądzisz ze nie bedziesz miał przesrane?

A co do reszty,
zawiłe to troche...jak Ci sie działanie policji nie podoba to zawsze mozna się "poskarżyć" w Inspektoracie Komendanta Wojewódzkiego Policji,ale walczyc ze wszystkimi? Bezsens...

Cóż wyjścia nie masz. Dawać sie bić i poniżać do końca życia przeciez nie możesz...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
nie nie,źle mnie zrozumiałeś. Kastetbiore tylko jak np. jade pociągiem - miałem go ze sobą 1 raz - gdy jechałem w góry.


Morał z tego wynika ze po prostu trzeba kupić ten gaz i po prostu żyć dalej. A jak jakis lump sie nasunie to walic po ryju i tyle. Ktoś tutaj pisał ze psychika po prostu bierze góre, a skoro wydaje sie dla kogos słabszy to chcą pokazać swoją "wyższość".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Tam jakiś kolega wspominał że łancuch można tak? :>:>:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
piłe łańcuchową też możesz...
wątpie jednak by była w miare użyteczna.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-09-15 23:38:57

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 626 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15250
Ehhh no ja się niby troche nie dziwie że Cię ścigają jak już 2 x zaje... na psach no ale to nie o to chodzi.
Jak wcześniej pisali zapisz się na jakieś SW i następną razą jak się spróją wyzwij tego najabardziej agresywnego na 'solówe' jeśli zobaczą że jednak coś potrafisz i obijesz mu morde ( Choc pewnie oni zaraz obiją Twoją) to poczują szacunek i zbiegiem czasu dadzą spokój.
Oczywiście z tą solówą to nie po 3 miecach SW...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
po pierwsze to nie "psach"
a po drugie to autor wyraźnie pisał ze nie chce i nie lubi sie bić...
Nie można komuś kto się bić nie lubi(a co za tym idzie zapewne wielkich umiejętnosci nie posiada) mówić obijaj mordy tym najwiekszym...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ja się wypowiem krótko - kastety to głupota i jak dla mnie gówniarstwo. Po 1. Trzeba go umieć używać - czyli znać przynajmniej podstawowe kombinacje ciosów. Po 2. Mając pewne umiejętności na 90% zrobisz komuś "duże ała" za które pójdziesz siedzieć. Po 3. Gaz jest moim zdaniem do samoobrony najlepszy! Po 4. Rzeczywiście nie dziw się, skoro chodzisz ich zgłaszać na policję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Po 4. Rzeczywiście nie dziw się, skoro chodzisz ich zgłaszać na policję.

a co ma robić?
każdy musi lubić się bić?
każdy musi mieć kolegów którzy w razie czego pójdą się bić?

co ma robić jeśli ktoś mu żyć nie daje? Dać się poniżać i okłądać non stop?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie napisałem tego w takim kontekście. Chodziło mi po prostu, że niech się nie dziwi, że go ścigają bo tego typu ludzie nie lubią konfi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
No wiec tak jak napisał w ostatnim poście QUEBLO.

Dla mnie są inne ważniejsze wartości niż banda kumpli stojących na rogu z piwem, gotowych na zawołanie. Teraz może i jest kazdy przeciwko mnie... ale moze kiedys jak w koncu te kocie łby wydorosleją i przejrzą na oczy, jak matka i ojciec nie da pieniędzy i wywalą ich z chaty to moze beda mieli w tedy jakis szacunek dla kogo kolwiek.



Nie wszyscy tam zrozumieli.....
Jeezeli bym zapisał sie na jakies SW to nie dla lania kogoś tylko do SAMOOBRONY.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obicia po kicku?

Następny temat

TURNIEJ SANDY W PŁOCKU

WHEY premium