SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samoobrona a prawo.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jeśli będą swiadkowie ktorzy potwierdzą Twoją wersję to masz z górki.
Co mówić jak przyjdą? Najlepiej prawdę,bo jeśli Ci świadkowie którzy później zeznają powiedzą co innego niż Ty,to mozesz sobie utrudnić życie.

PS: A czemu się tak uparłeś na tą wersję z zawiadomieniem policji i ze świadkami?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-09-14 02:17:04

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
może zbyt dużo sie nad tymi typami skupiasz bo na 99,9 % Cie nie tkną jak na moje ale jak cos to kup se kastet , a takie typki to są mocne tylko w gębie do momentu kiedy sam im nie podejdziesz i w twarz czegoś nie odpowiedz ale co innego jak są w tłumie , psychologia tłumu jest nieubłagana niestety , głupota bierze góre nad rozsądkiem w takich sytuacjach ..

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2008-09-14 06:22:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
kastet jest nielegalny
używajac go autor nie będzie musiał się zastanawiać czy wzywac policję czy nie...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Hehe kastet do samoobrony

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Hmmm czemu ? Po prostu mysle że policja moze to jakos załatwi dalej z nimi.Lubie gnój ludziom robić. Tzn. nie szukam z nikim zaczepki. Jak mówiłem jak grupka 15 osob dowala sie do mnie to tworzy sie konflikt. I tak sobie 2 z nich narobiło ze kuratora dostali.
Ogolnie jestem troche wystraszony. Dla mnie walka to głupota. Mam na celu inne plany takie jak zdobycie technika i innych przywilejów a nie statusu dobrze bijącego się. Taka historia do tego mnie nakłania jak jeden z tych co "ma cos do mnie" zaatakował mojego kumpla i niestety znalazł sie w szpitalu z połamanymi żebrami i wstrząśnieniem mózgu. Niestety takie sa realia. Nie chce potem jeździc na wózku czy cos.

Co do kastetu... Kastet posiadam i uzywam, tzn. biore ze sobą jak np. jade pociągiem. Zakładam ze lepsza taka sytuacja ze wole komus przyłozyć z nielegalnego przedmiotu i ponieśc jakieś głupie tego konsekwecje (głupie prawo chroniące napastnika) niż być okradniętym lub wywalonym z pociągu. Niestety. psychika siada.



Zastanawiają mnie te szkolenia combat ale do tego jeszcze kilka miesięcy bym mogł tam sie zapisac a pozatym daleko bym musiał dojeżdzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Za bardzo obsrany jesteś. Tu raczej żadna broń nie pomoże.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
poczekam na odpowiedz QUEBLO ... on dobrze mówi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Jakby np. policja znalazła przy Tobie kastet, a trafiłbyś na "odpowiednich" funkcjonariuszy to na komendzie dostałbyś większe w******l niż od potencjalnych afresorów

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2008-09-14 20:01:40

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
wiem o tym ze kastet jest nie legalny ale wybór: zycie lub śmierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
co do Twego kumpla. Macie dwa wyjscia:
a) zebrac się w jakąś większą ekipę i zrewanżować,spuscic ostry łomot napastnikom
b) niech kumpel zgłosi sprawe na policję

wyjscie "a" ma ten plus ze jeśli się wystraszą to będziecie mieli spokój,ma też minus...jeśli się nie wystraszą to będziecie się tak co chwile z ekipami nawzajem dojeżdzać(co chwila ktoś bedzie wracał poobijany do domu czy do szpitala).

wyjście "b" ma ten plus ze jeśli sprawe zgłosi i później w sądzie wygra to tamci jako karani i "pod obserwacją" będą musieli wyluzować. To wyjscie ma też jednak minus...jeśli jakoś im się upiecze to mozesz się liczyc(czy w tym wypadku Twój kumpel) z kolejnymi zaczepkami, czy nawet pobiciem(bo się poczują bezkarni)

Co do kastetu:
mlkv ma tu racje. Sam przyznałeś że jesteś wystraszony, łatwiej Ci będzie ten kastet odebrać i zrobić Tobie nim krzywde.
Widzisz...broni(również kastet) nie nosi się po to żeby wyciągnąc i liczyć na to ze napastnik się zlęknie i da dyla,wyciąga się po to by użyć. A zeby skutecznie użyć trzeba w miare zachować zimna krew(chodzi o to aby Cie "nie usztywniło") i wiedzieć jak tej broni użyć. Musisz być też świadomy tego co mozesz nim zrobić,tzn jak wyciągasz to już nie możesz się zastanawiać czy jemu aby na pewno nie zrobie zbyt wielkiej krzywdy(napastnikowi),wtedy już nie ma czasu i sensu na takie dywagacje.

W pociągach z kolei jak Cie ma ktoś okraśc to zrobi to tak że zorientujesz sie gdy dopiero będziesz szukał danej rzeczy,złodziej nie będzie się z Toba na pewno bił w tym pociągu
takie akcje jak wywalenie kogośz pociągu to rzadkość,gdyby to były normy to nikt by pkp nie jeździł...

Co do combatów:
Moze i na Combat56 jestes troszke za młody,ale nic nie stoi na przeciw byś zapisał się na jakąś sztukę walki


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-09-14 20:51:20

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

obicia po kicku?

Następny temat

TURNIEJ SANDY W PŁOCKU

WHEY premium