SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Samoobrona

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 857
Nie wiem czy dobry dział wybrałem mam nadzieje że jeśli źle to mi wybaczycie.
A więc chciałbym się wzmocnić choćby żeby polepszyć cios i potrzebuję wskazówek aby nauczyć się trochę samoobrony bo w dzisiejszych czasach w biały dzień potrafią cię stłuc za byle co albo i żeby kolegom czasem poprostu oddać.

Czy moglibyście mi doradzić odpowiednie ćwiczenia i doradzić co by było potrzebne aby mieć lepszy i szybszy cios?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Zapisz się na jakąś sekcję SW. Samemu niczego się nie nauczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
doradzić Ci można zapisanie Ci na przekrojową lub uderzaną szrukę walki jeśli zależy Ci na ciosach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 857
Bardziej mi zalezy o samemu wzmocnieniu się co się przydaje żeby się wzmocnić itp.Troche daleko bym miał do takiego trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Samemu bez odpowiedniego trenera sztuki walki się nie nauczysz. Możesz popracować nad siłą,delikatnie trenując SIŁOWO ale pamiętaj " DELIKATNIE " na początku bo młody chłopak jesteś. W Twoim wieku też na początku nie miałem możliwości chodzenia na SW (ale namówiłem Ojca i w wieku 14 lat juz zacząłem z nim trenować karate). Przez rok po prostu zacząłem nawalać w worek. A jak chcesz poprawić delikatnie siłę ciosu ,polecam zainwestować w hantelki 0,5kg - 1,0 kg i trzymając w dłoniach uderzasz na SUCHO,tylko nie rób błędów jak większość młodych i nie trenuj po 5 razy dziennie. Pamiętaj o zdrowym odżywianiu gdyż w tym wieku potrzeba DUŻYCH ILOŚCI ENERGII.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 857
dzięki za coś konkretnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jak trenujesz ciosy z hantelkami, to nie doprowadzaj do przeprostu, czyli na końcu ciosu, ręka powinna być lekko zgięta w łokciu. Jeśli jest inaczej, odczujesz to po kilku latach.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 857
rozumiem dzięki przyda się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
Technicznie się nie wzmocnisz sam,więc musisz fizycznie,więc może siłownia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 857
troszkę sobie ćwiczę między innymi tak z deczka na masę :D Ale na serio dośc przybrałem w klacie ale nie będę ćwiczył dalej na mase żeby mi to nie przeszkadzało.Ale podciąganie pompki to cały czas(co 2 dni)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
a nogi?
zdajesz sobie sprawę ile w sztukach walki pracy wykonują nogi ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzice nie pozwalają mi iśc na boks ...

Następny temat

Przerwa w treningach

WHEY premium