SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salvatore forma 2019 - czyli chemia od podstaw!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
To dlaczego mnie nigdy nic nie dusi skoro robię jak pisał dmq? Trzeba rotowac miejsca to nie będzie zrostow. Jak ma się 10 lub więcej miejsc do bicia i nie bije po kilka ml w jedno miejsce to nie ma mowy o zrostach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Dmq wyrocznia we wszystkim nie jest chcoc wiedze chłonie jak gabka z dnia na dzien i szanuje go za to czego sie od niego dowiedziałem. O zrostach napisałem przy okazji. Gdy czuje ze igła idzie przez zrost to wyjmuje i zmieniam miejsce. Myslisz ze po 15 latach bicia saa nie rotuje i bije ciagle w jedno miejsce
Rob tak jak uwazasz. Wez pod uwage indywidulane ukrwienie posladków, ilosc soku, częstotliwość iniekcji. Nie chce mi sie dyskutowac bo to do niczego nie doprowadzi i tak kazdy przy swoim zdaniu zostanie. No ja przecietnie co druga iniekcje sie dusze na trenie i jestem do tego przyzwyczajony. Nawet Future twierdził ze dobry tren musi dusic. Oby jak najmniej tego duszenia bo nieraz az człowiek ma zółto przed oczami ale widac takie uroki trenu dla niektórych.
Zapomniałem zapytac. W jakie partie bijecie?


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2019-01-14 14:26:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Ja bije w uda i nie wyobrażam sobie bicia gdzie indziej , i tak już przez wiele lat :)
Kiedyś były tricepsy i barki .....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ja poslad albo triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
Ja waliłem w tricka jak miałem 36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
U mnie łapa cały czas sie kreci koło 46-48 i igła 6 wchodzi jak w maselko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
SalvatoreLucania
Kazdy wali gdzie lubi czy gdzie nie ma problemów po iniekcji. Dla mnie udo nie do obejścia chyba ze by mnie 4 chłopów trzymało
15 lat poslady...

To w końcu rotujesz czy 15 lat w poslady

Ja od siebie polecam najszersze. Dla mnie po dupie i barkach najlepsze miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
A czy po posladach nie mozna rotowac miejsc na krzyz? Prawy góra, lewy dół, prawy doł, lewy góra?
Ja w najszersze nie dam rady mimo ze jestem rozciagniety. Za dlugo trwa iniekcja i reka dretwieje od gh.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima +meta

Następny temat

Niby testosteron propionate

WHEY premium