SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Salbutamol, kiedy brać ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) NACJOL wpisałem bo zauważyłem że do sally podkładasz t3_tylko wiedząc jak z dawkami lecisz nie wpadłem na to że podłożysz tylko 25mg __ wogóle taka dawka (25) to po co? ___ dlatego podłożyłem ci zeby wejśc na sally + joha a póżniej jak chcesz clen to dołożysz do niego t3 __ taka mała propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
ja rano 10mg przyjąłem + tested burner i skupienie na plus, ale to od burnera raczej, a co do saaly to pieknie mi sie oddcyha, az nie wiem jak to napsiac taki dotleniony jestem ;D przed trenem zaladowlem 5mg i terazniedlugo znowu 5mg tak aby 20mg dziennie było.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Dawka bedzie leciec max 50mcg. Chce sprobowac na malej dawce T3 jak polecila mi pewna osoba. Do tego sal, potem clen bez T3 po miesiacu i moze po miesiacu na koniec znowu sal z T3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ja na 50mcg i troche clena z rana to mase robielem osttanie kilka tyg, takze nie licz na to ze samo t3 bedzie cos palic, magii nie bedzie jak nie dasz 100mcg
Takie przerwy w braniu t3 to bym porownal to robienia przerwy w cyklu saa , czyli sredni sens jest, ale rozumiem ze sie boisz bloka , ktory i tak bedzie ale szybko mija

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
miczelx mógłyś napisać więcej o tym bloku rozumiem wywołanym T3 dla zupełnego laika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 191
Salbutamol można brać z jedzeniem ? Czy jak? Bo nie dostałem odpowiedzi ?

Jeszcze jedno pytanie

Taki cykl będzie ze sobą współgrał? :

Storm, Test Freak,salbutamol, do tego jeszcze gainer i białko ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Miczel, czyli nie ma po miesiacu-poltora "T3-zaleznosci" i rozwalenia ukladu tarczycy?

Karol, mozna brac z jedzeniem, nie ma to raczej znaczenia czy wezmiesz od razu po posilku czy godzine po. Na czczo nie bralbym jednak. Z suplami mozesz brac sally. Jakby cos sie dzialo to dasz dlyuzsze przerwy, ale z bialkiem/gainerem na pewno nie bedzie interakcji, ze stormem nie wiem, tam jest duzo roznej chemii.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-05-26 12:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zeby wiedziec na 100% trzeba by bylo mierzyc temp prawie codziennie i to bardzo dokladnym termometrem,
krotko mowiac zaczynasz brac t3 i temp delikatnie rosnie, kiedy zaczyna spadac jest to znak ze tarczyca lapie bloka, i dobrze wtedy odstawic aczkolwiek ten blok najczesciej mija po 2-3tyg takze to nie jest takie straszne
ludzie jada t3 miesiacami i wszytsko gra po odstawieniu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
Łap soga, dzięki i pozdrawiam, bałem się tego t3 jak ognia ale muszę się tematowi bliżej przyjżeć
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Zeby nie bylo tez tak ze zaraz sie okaze ze to super bezpieczny srodek i kazdy moze go stosowac jak chce nakrecic metabolizm i schudnac bez diety i pracy w silowni. Mozna sobie kuku zrobic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winko+ meta a odblok

Następny temat

Opuchlizna po omce czym zwalczyc to zjawisko ?????

WHEY premium