SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S-drol D-stianozol Avar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3648
m-drol duza masa ryjewatrobe mocno,
h-drol sucha masa mala alelatwa do utrzymania
epi malutka masa ubicie lekkie
trenadrol uzylowanie sucha masa ryje nerki i watrobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1274
a s droll i ten avar i di stianozol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1274
a i nna nazwa h drolu to jaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
Jeśli mówisz o SAA to mam zamiar wziąć test prolongatum z jelfy + meta z foxa i na koniec wykończyć winkiem. To będzie moja pierwsza przygoda z testem :) i z SAA ale jak się spojrzy realnie na SAA i na Ph to SAA mniej ***ią zdrowie, jeśli tylko dawki są normalne. I jeszcze jedna sprawa bardzo ważna... jak jesz trene to potem jest problem z *****em(ja tak miałem, ale wszystko wróciło do normy, tylko trochę dłużej trwało). Ja to brałem z pherą żeby nie było problemu . A jednak był pomimo wzięcia clomidu (za krutko go brałem ???), dlatego teraz biorę test, żeby nie było niespodzianek. Phera + trena robi swoje, mi dało 7 kg a mogło być więcej gdybym miski pilnował. I efekty było widać optycznie :). To brałem wiec mogę polecić, za 3 michy robiłem badania i wątroba ok.
Możesz spróbować testa prolo na pierwszy raz, ale najpierw dużo poczytaj to podstawa, dopracuj dietę i potem ogień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
Tak zgadzam się z kolegą u góry że Ph mocniej szkodzą niż SAA ale wydaje mi się że mają dość mocne działanie ...
Jeśli chodzi o te Ph co Ja biorę to z tego co wiem...
S drol- Massa i siła w tym że jest tu wytwarzany jakiś hormon (nie wiem jaki szczerze mówiac)ale jakiś blokujący
D-stanazol- Siła lekka masa tu jest wydzielany przeciwny chormon co do S drolu i ten tak nie blokuje a wręcz podwyższa libido
Avar Sucha masa bardzo delikatna ponoć dość spora siła

(ODRAZU PISZĘ TO NIE JEST NAPEWNO) -z tego co wie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
Krwinka, bierzesz takie mocne PH i nie wiesz co jest w środku ??? S- drol przyrównuje się do oxymetholonu (antka) ale to nie to samo. To co zrobisz na tym Ph jest potem ciężko utrzymać dlatego poleca się branie s-drola z testem. Mam nadzieje że masz dobre osłonki na wątrobę, bo to połączenie nieźle po niej pojedzie. Acha i może być problem z *****em jak już skończysz cykl... dlatego poleca się testa. Ja sam najpierw kupiłem mix trzech ph s-drola, dymethazine i treny... ale stwierdziłem że za mocne jak na razie. dlatego z miesiąc jade z testem, meta i winem. S-drol za mocny jeszcze dla mnie. Na tym gównie można zrobić 10 kg, ale żeby to potem utrzymać to jest wyczyn i żeby ***** działał.... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
napisałem na początku ze mniej wiecej wiem ze to sie łączy ale nie znam sie na PH :)... Z tego co czytałem własnie S drol jest dość kiepskim i delikatnym PH :) a jeszcze na innym forum czytalem ze g**** daje xD jeśłi chodzi o wątrobę to trena jest znacznie silniejszy a u mnie wszystko wporzo :) zastanawiam sie nad avarem tylko... co do brania teścia po kuracji Ph to nie wiem czy to dobry pomysł
poeniwaz to sztuczny teść i dalej blokuje wydzielanie własnego :) z tego co wiem to po kuracji najlepiej wziąść Clomid+Tribulus+Zma :) Ale ja nie jestem specjalistą i nie bede się kłucił więc proszę nie pisać OOO NIE ZNASZ SIĘ :D

Poza tym :D ... NIKT NIE WIE CO JEST W ŚRODKU ;]

Zmieniony przez - Krwinka w dniu 2011-01-16 23:57:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Sdrol napewno nie mozna porownac do antka inna liga predzej do mety.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
no i zaczyna sie spór ... :D Ja się dziwię że kolega tak wychwala S drol gdyż Ja go wziełem na klatę :D ponieważ chce sprawdzić czy jest aki beee :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1274
to ph bardziej szkodza niz saa tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pregnyl w czym rozcienczac??

Następny temat

POMOCY W ULOZENIU CYKLU!

WHEY premium