SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S-drol D-stianozol Avar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Napisz teraz tutaj wszystkie wymiary przed rozpoczecziem lacznie z waga bedzie pozniej mozna fajnie porownac przed i po. Bo jak czlowiek nie zanotuje na kartce to tak sie zapomina jak sie wygladalo przed

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
no dokładnie ...
W sumie wymiary mam podane przy rozpoczęciu tematu ... Tylko co do wagi to może się zmienić ... ponieważ zaczełem ostro pakować brzuch ... gdzie go nie robiłem a z natury nie mam "oponki"... ale tak do 90 z groszem dojść :) podam końcowy efekt ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
Dziś postaram sobie zrobić zdjęcie całej sylwetki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9310
elo no krwinka sylweta spoko powodzenia na cyklonie;) a tak z ciekawosci ty te Ph z allegro kupiles? duzo wy***ek sprzedaja dlatego pytam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
Nom Na allegro :) ale powiem Ci tak Nawet Placebo na mnie działa xD zrobiłem foto zaraz zobacze jak wygglada ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392


Takie foto z dupy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
NIc nie widac :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
postaraj się bardziej z tym zdjęciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
Wiesz nie lubie sobie robic zdjęć bo ludzie sie na mnie patrza i tak na szybkiego chciałem zrobić :( bo taki koleś patrzac sie na mniei mysla "pewnie na nK"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
kumam ale zawsze możesz zrobic w domu-może pomóc mama,dziewczyn,kumpel...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pregnyl w czym rozcienczac??

Następny temat

POMOCY W ULOZENIU CYKLU!

WHEY premium