SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

S-drol D-stianozol Avar

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4196
Kurde no forma fajna :D
Możesz podać nick kolesia od którego brałeś PH??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
Heheh :) Dobre ;> Jak zrobię to wkleję bo jak narazie ostro zalatany jestem :) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
Nick prederowanego przezemnie człowieka to SuplePrzemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392


Tak na luzie :) bez spinania :P i na szybkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
Muszę sobie brzuszek zgolić xD
P.s od 3 dni dopiero brzusio robie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1274
moglbys powiedziec jakie ph brales ze tak ladnie wygladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 392
Witam :)

Może nie ładnie bo jeszcze dużo pracy przedemną ... ale mogę napisać co brałem trzeba pamiętać że cieyki trening + w pewnej miarye dieta pryzcyznilz sie do tego jak wzgladam ... Moje Ph to 2 lata temu Trenadrol poltora roku temu 2 trenadrol i pol roku temu trena + D-stianozol ... jak widać dużo Ph nie brałem poza tym profilaktyczne badania ... ostatnio sobie robilem badania i wyszlo wszystko idealnie :) teraz jestem na kuracji S drol + destianozol i chyba dorzucę sobie avar ... jednak :) szczerze mówiąc już trochę urosłem :) ale głuwnie to klata plecy i barki a bolą mnie łapy :( bo nie rosną :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1274
a co bys polecil mi na poczatek jaki ph bo ssa jakos nie dzialaja na mnie zbytnio niewiem co zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5296
Sylwek23 nie działają bo nie masz diety, albo kupiłeś wy***ki... zdarza się :(. Ja Jakieś 9 miesięcy temu brałem Phere + Trena i efekty były za***iste, nie przypilnowałem na koniec miski, bo miałem parę problemow z laską... ale 7 kilo i tak wpadło :). Ale prohormony, te które działają ryja bardzo wątrobę, wiec lepiej wziąć mete, albo enana. Ja tak zrobię za jakiś miesiąc :). Mam s- drola... ale myślę że za mocny, jego czas jeszcze przyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 157 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1274
a ktore najepiej dzialaja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pregnyl w czym rozcienczac??

Następny temat

POMOCY W ULOZENIU CYKLU!

WHEY premium