SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

STACKI KREATYNOWE:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56393
Marian dobra robote na forum odwalasz
Masz SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
wiesz co do osobistego to raczej nie będzie bo nie stestowałem ich wszystkich coś może napisze ze swoich doświadzczeń i kumpli) ale niczego nie obiecuje, ale dla mnie jedno jest pewne dopóki nie stestuje tego całego knocka od bx to XP jest dla mnie numero uno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
a wiesz Marian ,ze mnie uprzedziłeś z tym topiciem hrhrhr ale dobra robota , soga nie dam bo i tak nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
hrhrh ten topic chodził mi po głowie już od jakiegos tygodnia ale komp się zepsuł więc dopiero dziś go robiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
wg mnie dobre, dlatego ze wszystko jest w jednym poscie...chociaz i tak co chwila bedą sie pojawialy tematy z kolejnymi pytaniami, ale takie zestawienie jest poprostu przydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
a tu lnik do przykładowych cykli

by BUL

https://www.sfd.pl/temat192546/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Hmmm... zacząłem się zastanawiać czy własciwie ten i wsztystkie podobne posty mają jakiś sens..
W końcu wkleiłeś fotki i składy ze stron producentów.. Fakt to wszystko jest teraz w jednym poście, ale własciwie każdy może sobie to znaleźć bo wie gdzie (właściwie w każdym sklepie internetowym) a jeżeli wejdzie tu ktoś zielony to i tak wiele nie zrozumie z tego co tu jest...
Gdyby to wszystko było z opracowanym przykładowaym dawkowaniem, działaniem i ceną to było by sensowanie..
tak mnie jakoś nie przekonuje
bo właściwie po co ten post?
przykro mi, choć widać, że się ostanio starasz
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
racja riper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2562
no ładnie, coś dla odmiany od 99% Twoich wypocin:
"gainer jest dla uzupełnienia diety"
"bierz mono 5g rano i 5 po treningu, a w nietreningowe bleble..."
i powtarzanie tego co wyżej napisane no i standardowego ""
wiem, dożarty jeZedm
ja se za to kozacze i jest git nie

pozdro.

Zmieniony przez - cyklon-b w dniu 2005-05-17 00:02:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
ripper no widzisz idea "mojego" tematu , chociaz bardzo podobna jest jednak inna...zreszta najlepiej sam oblukaj temat , ktory mam w podpisie . A co do mariana, chlopak sie stara fakt ze brakuje to cen, a opisac kazdego tez nie mogl, bo trudno jest opisac cos czego sie nei stosowało ja osobiscie ze spalaczami zrobilem tak,ze opis opiera sie w wiekszosci na opinii osob ,ktore stosowaly więc przeglądający ma szanse dowiedziec sie (chociaz troche ) czegos wieecj o danym stacku, a rozmowa o dzialaniu itp. moze sie toczyc podczas dalszej dyskusji, chociaz i tak wiadomo ze nawet jak juz bysmy napsiali WSZYSTKO np. o stackach kreatynowych to bedą sie co chwila pojawialy nowe tematy, wkółko o tym samym , ale coz niektorym poprostu nei chce sie szukac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktory gainer wybrac??

Następny temat

ZMA a wapń

WHEY premium