SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SP Laboratories-nowe środki

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
kazek12
kuje tren ale gługi i kosa straszna,tylko ceny niech dadza nizsze


szkoda ze masz tylko 1 post malo wiarygodny jestes z opinia, no ale mam nadzieje ze ci sprzyja ten trenik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Jesli masz jeden post to....."wiedz ze cos sie dzieje"!!:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
stosował ktos propa? bolesny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
k***a czego to nie wymyślą,to mięśnie czują smak?

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
czy kolejny pimp środek;)) ktory wyszedł z piwnicy;P

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
wyjdzie wkoncu tesc o smaku coli czekam na niego:( no i jakis Tren o smaku schabowych z ziemiakami hehe

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Czy to SP czy to Balcan cena trenu zabija, mimo ze nie znam dzialania, to za ta kase spokojnie dobra fine mozna zmontowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 972 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22840
mm1986 dobrze prawi polac mu. - ceny odstraszają , tylko czy za ta cene mamy co co kupujemy ? stosował ktos juz te srodki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja szczerze mowiac myslalem o tym Trenie, bo szukalem dobrego Trenu, takiego co jest jak najbardziej zgodny z etykieta, bo ciezko o Tren, no ale patrzac na cene juz detaliczna to masakra, wole fine zmontowac i wyjdzie taniej i skuteczniej. A u SP mysle ze jakosc powina byc ok, chociaz nie ma gwarancji i kupic w tej cenie cos, co mozliwe ze bedzie dzialac jak inne Treny za 3-5x taniej, to mozna by sie wkurvic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Apidra SoloStar Sanofi

Następny temat

Femara Fempro Letrozole 2.5mg Cipla Indie

WHEY premium