SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRAWDŹCIE I OCEŃCIE (porada)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Czy dobry mam pomysl: otoz juz sobie cwicze od kwietnia 2005, czyli niedlugo- ale zawsze cos :P i chcialbym teraz sie jakos "wspomoc".
Mam na mysli te dwa produkty: Creatine Normal Plus powder + Perfect Whey Protein czyli jednym slowem keratyna + odzywka bialkowa. Jak myslicie czy to jest dobry pomysl? Chodzmi mi glownie o budowe beztluszczowej masy miesniowej, zawsze cwiczylem na rzezbe i cos zaczyna sie pojawiac, aczkolwiek chcialbym te miesnie poprostu powiekszyc. Jak myslicie, zda to egzamin czy proponujecie cos innego?
Czekam na odpowiedzi,
pozdrawiam

---tszszszszszsz... odbiór!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Masz dietę?Białko-uzupełnienie braków w diecie,a kreatyna owszem,jeśli masz dietę.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
problem w tym ze niestety moja dieta jest troche NIEPROFESJONALNA... jednym slowem jem normalnie, ale nieduzo lecz czesto... i dlatego chcialbym uzupelniac bialko no a keratynka to wiadomo, zeby ladnie rosnac... :)

---tszszszszszsz... odbiór!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
no wiesz nie musi to być dieta dla zawodowców, ważne abyś wiedział co jesz, jadł 5-6 posiłków i w przybliżeniu określił bilans kaloryczny, oraz ilość białek/węglowodanów/zdrowych tłuszczy, i jeśli dojdziesz do wniosku że jest za mało białka, lub nie masz czasu na pełnowartościowy posiłek białkowy przed snem wtedy kup odrzywkę białkową
ps. i pamiętaj o dodatkach do kreatyny(tauryna, carbo, zma)

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Jestem nowicjuszem wiec sie pytam: oco chdozi z tymi dodatkami "tauryna, carbo, zma" ?? Na co one sa, jak dzialaja itp ?

---tszszszszszsz... odbiór!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 100
Aha i jeszcze jedno... jaki jest stosunek bialko:tluszcze:wegiel - tak prawidlowo w dobrej diecie... jak mowie chcialbym nie na mase ogolnie (redukuje wegiel jak sie da) ale wlasnie na miesien , zeby ladnie rosly...

pozdrawiam

---tszszszszszsz... odbiór!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłe

Następny temat

mój plan do oceny

WHEY premium