SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM na szybko bo idę robić dziecko :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126114

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niee,z neta:D to w zasadzie ciasto nie chleb ale mozna zamrozic wiec czasem sobie kromeczke zjem:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
lepsze to na pewno niż kupny chleb albo wafle ryżowe ;P
Hmmm, w sumie mam jeszcze trochę swojej zmielonej dyni zamrożonej, może upichcę sobie ciasteczka. akurat mam milion rzeczy do nauczenia się, to czas w sam raz na zabawy w kucharkę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez juz wole cos ugotowac albo posprzatac zamiast sie uczyc:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
w czasie sesji zawsze jeżdżę do Ikei po nowe meble, robię sobie przemeblowanie, sprzątam całe mieszkanie, i wszystko inne, a potem siedzę po nocy i rozpaczam, że się nie zdążę nauczyć ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam dokladnie to samo:D zawsze jest temat zastepczy:D teraz wymyslilam ze musze zminimalizowac ilosc rezczy w mieszkaniu bo jak za rok bede sie przeprowadzac to bedzie potrzebny tir
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9347
wiadomo, każdy powód jest dobry, żeby tylko nie robić tego, co się powinno ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
A ja jak zwykle walcze z laptopem. Matko boga, dlaczego komputery mnie tak nie lubią?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale weekend, każdy bal
jakbym jutro rano była w spamie to przypomnijcie mi, że mam się zmierzyć, bo znów zapomnę

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Witam poniedziałkowo:) u mnie nadal zima od wczoraj
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - porady

Następny temat

Wątpliwości co do wyliczenia BWT

WHEY premium