SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST tu jest Show Time vol2 !!

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 131064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
ja ostatnio na zaliczeniach mam takie szczescie ze dostaje pytania akurat z tego z czego sie nie uczylem.
Pierwsze zaliczenie pakiet mieśni zębatych z czego tylko jedna czesc umiałem, teraz pakiet mięśni z biodra, zasłaniacze, bliźniacze no i na koniec mięsień biodrowy...
Coś szczescie mnie opuściło ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co studiujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
masazystą zamarzyło mi sie być, anatomia to podstawa w takim razie
chociaz wczoraj widziałem komentarz chłopaczka robiącego podobne studium w innym mieście o tym ze jak zjesz kolacje po 18 to ona zgnije Ci w żoladku. Więc z moja anatoma nie jest jeszcze aż tak tragicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Np ucz się mięśni bo przebieg i przyczepy to w tym przypadku podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1838 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21318
plus funkcja i rozwinięcie o ewentualne ciągi tensegracyjne, i przy czym nacisk na jaki miesień
mimo ze nie idzie mi za elegancko to lubie to czego sie ucze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
A ten to co tu robi --> Mleko wracaj do swoich

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312


Meju oglądałem z kilka dni przed majówką. Taka sama sytuacja była ze świętami wielkanocnymi, miało być 18 na plusie a skończyło się mrozem poniżej 0 i śniegiem. Tą prognozą pogody można sobie podetrzeć dup*!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
dlatego ja nie oglądam tego
skoro taki oldschool to raczej bez dubstepe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

50/50 Test Ostatniej Szansy - Fitunia (redukcja hardcore!)

Następny temat

50/50 TEST - Lady M - Flyweight, baby!

WHEY premium