SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOMATROPE 15 I.U. PharmChemical Shanghai China

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Bajciejek
Wbijam dalej. W przyszłym tygodniu pewnie zwiększę dawkę do 5j. Nie odnotowałem jakiś zmian odnośnie retencji ale to pewnie dlatego że dawka mała. Na pewno pompa na treningach i regeneracja są dużo lepsze niż przed gh. Na jakieś efekty wizualne w sylwetce jeszcze trzeba poczekać. Puki co zrobiłem test przez 3 dni jadłem pizze, kebsy, słodycze i inne świństwa a jakoś specjalnie wzrostu tkanki tłuszczowej nie odnotowałem.

Hormon bierze kilka znajomych osób i wszyscy chwalą więc myślę że i ja się nie zawiodę.


nawet na insie po 3 dniach ci sadlo nie urosnie , a gh to nie magoczny srodek co pali tluszcz

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
wnc1964 nieprzejmoj sie na niektorych oxa dziala jak antek to i kortyzon jak GH, a ty Bajciejek wes sie w leb puknij bo tluszcz zaczyna sie odkladac z diety po okolo 4-7 dniach przy srednim metabolizmie snara wyprzedziles mnie

Nie ma op*****lania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Prawda jest taka ze to hgh jest tanie jak barscz, jak jest ktos ogarniety i sobie sciagnie sam hgh, to za nawet normalne pieniadze jest w stanie ogarnac dobrze dzialajace lub nawet apteczne hgh, druga sprawa jak ktos potem kupuje za parenascie stowek cos co na wschodzie daja w biedronce do coca coli gratis ze tak powiem. Dzien dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
mentalność Typowego Polaka nie patrzeć na jakość a na cenę ;) po co zjesc ze smakiem jak moge zjesc taniej bez smaku :) a póżniej oczekują cudów jak Bajciejek po HGH za paredziesiąt złotych ,wbija sam nie wie do końca co i wkręca sobie pompki po tygodniu - dwóch wbijania.Ktoś sobie ładnie zarabia bo zawsze znajdą sie tacy jak on co kupia tego parę butel oczekując tego co ma "niby" tam być ;) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
nie wiem maly05127 skąd masz takie opinie. SOMATROPE 15 I.U. kosztuje u nas ok 300-500 zł, w stanach 200 dolarów. znam zawodowców którzy to stosują. masz jakieś potwierdzenie dla tego co mówisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
300-500zł to cie poniosło , jak znasz zawodowców co to wbijają to po co pytasz tutaj . Pytanie o strzał w brzuch to chyba oczywiste wiekszość tak bije,ci zawodowcy pewnie biją jeszcze całą gamę środków do tego,wiec wiadomo że rosną,niekoniecznie świadomi czy to od tego czy tego.Sam napisałeś że ma wiele negatywnych opini więc wniosek jest jeden,myslisz ze ktoś celowo szkaluje tą somkę ? i na PL i na zagraniczych Boardach , i nagle Bajciejek czy jak mu tam odkryje Ameryke i ogłosi ze to klepie,jak oxa na której zrobił w parę tygodni 8kg masy mięśniowej?
Czlowieku weż wyjdz.Juz samo podejscie do sprawdzenia tego przez niego jest --> LOL , zrobił sobie diete śmieciową 3 dni i?EUREKA nie łapie fatu.

P.s
z tego co wiem to ta somka w stanach lata 30-40$ .

ciao :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
jerzy,jak ty w polsce te 15mg po 300-500zk kupujesz nie chcesz mam troche zapasu Nordika aptecznego, po 2k ci moge dac 1 kartrydz 30ui ogarnij sie chlopie z ta cena, ktos Ci nie zle wcysika pasztet w buzie a ty lykasz jak pelikan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
a co, na nordica mi dasz gwarancję ? to ty się ogarnij chłopaku. żadna gotowa mieszanka hgh dostępna w Polsce nie nadaje się do użycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Mieszkam w usa, bije nordika apteke, bo place za hgh, nie chce bic persil i sobie wmawiac ze super idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 844
jerzy1976 a jakichty zawodowcow znasz co to bija, chyba mowisz o amatorach bo w pl tylko jeden zawodowiec jest, a tak do tematu jak ktos jest bardziej ogarniety to sobie woli za ta kase tren z propem i t3 polaczyc i chociarz efekty beda zycze powodzenia z tym gh ja osobiscie nic prócz apteki z hg nie tykam.

Nie ma op*****lania

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca

Następny temat

Metanabol,meta,metka wałek, wy***ka,scam, fake

WHEY premium