SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOMATROPE 15 I.U. PharmChemical Shanghai China

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15212

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem że jak ktoś ćwiczy dla lepszego samopoczucia to ma coś z głową? A towar wbijam bo jak mogę coś zrobić w 2-3 miesiące to po co na to czekać rok? Szkoda mi czasu nie na siłkę a na to żeby to na 100% ogarnąć. Kiedyś wyrzekałem się wielu rzeczy ze względu na siłownię i fakt efekty były bardzo zadowalające ale wystarczy kilka miechów bez treningu i człowiek wraca do punktu wyjścia.

Szkoda mi czasu żeby całe życie przestawiać pod siłownię - Nie na siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
To siewte slowa, silownia to nie wszystko + jeszcze jak wiesz jak zrobic 6kg w 6 tygodni np na oxandrolonie to juz wogole bajka, zyc nie umierac.

Sorry bro,musialem-mam dobry humor dzisiaj mam ladowanie weglami, to mi dopisuje humor

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2012-09-18 22:50:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wiem jak zrobić. Wiem też że drugi raz takiego czegoś nie osiągnę bo jest to zbyt pracochłonne. około 400g białka dziennie wtedy jadłem z samego jedzenia, do tego suple. Teraz zadowalam się połową tych wartości.

Powiedz mi mm czy to jest zazdrość że tobie się nie udało coś takiego czy po prostu nie możesz w to uwierzyć? Dla mnie to jest dziwne. Ja nie piszę nigdzie że ktoś tak zrobił tylko ja. Ciągle nie rozumiem po co ktoś miał by wymyślać takie historie?

A niektórzy pokazują tu polską mentalność " Nikt nie może mieć lepiej ode mnie " czy " Jak tu by zrobić żeby on miał gorzej".

Czy forum daje niektórym pole do popisu żeby "dokuczyć" innym i pokazać swoją wyższość?

Mało tego starasz się obwieścić wszystkim innym że jest to nie możliwe. Nie jest to twoja opinia a próba narzucenia zdania.

Najgorsze że takie posty zaśmiecają temat.

Jak za 3-4 tygodnie założę relację z mety ini jaką prawdopodobnie przybiję o ile plany mi się nie zmienią to pewnie też wejdziesz i będziesz do okoła obwieszczał każdemu że nie mam racji i albo nie może tak być jak piszę albo mam wyj**kę?

Jak napiszę że propionat na mnie nie działał to też znajdziesz na to wytłumaczenie? Bo mnie to bardzo zaciekawi. Wytłumacz 2 podobne osoby biąre ten sam propionat. Podobna dieta i trening. Jedna osoba puchnie w oczach a druga stoi w miejscu?

Sugerowanie się jedynie swoim doświadczeniem to kiepski pomysł bo organizmy są przeróżne i jeden środek inaczej może odczuć 10 osób i nie biorę to pud uwagę takich indywidualności jak dieta, trenin czy regeneracja. Ale niektórzy myślą że na każdego będzie działał tak samo jak na nich.

Wystarczy się otworzyć na świat i przyjąć do wiadomości że żyją tu miliardy różnych innych od siebie ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Nie spinaj sie chlopie, dla mnie to po prostu dziwne, zrobic 6kg miecha w 6 tyg na dzieciencej dawce oxandrolonu, ale skoro Ci sie udalo to git. Dwa, nie jest we mnie Polska zazdrosc,bo nie jestem Polakiem, nikt z rodziny, oprocz teraz nazyczonej Jak wyzej pisales jadles 400g bialka itp, to raczej dlatego waga tak ruszyla, a nie zasluga oxy, na ktorej robic wage to bardzo ciezko, ale chuy tam jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
Normalnie PRO , tylko patrzeć jak zawodnicy stający na pudłach zaczną podbijać po rozpiski.Oni na długich cyklach przy różnej gamie środków budują to co on w 6tyg . ehh hehehe


"uczyc sie chlopaki i bajki pisać"

Zmieniony przez - maly05127 w dniu 2012-09-19 04:55:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na samej diecie bym masy takiej jakości nie zrobił w takim czasie. Ale najłatwiej jest posądzać nie znając żadnych innych okoliczności poza cyklem. Mały nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę że amatorski bb róźni się niesamowicie od zawodowego. A że znam sporo profesionalistów w tym prezesa pewnego związku kulturystycznego to wiem jak u nich wyglądają przygotowania. Dużo ludzi z osiągnięciami wcale nie wali dużych dawek. Jeden robi formę na saa a inny na diecie a nawet mała dawka dopingu przy odpowiedniej misce zrobi robotę.

Mały kłaniają się podstawy.

Czynnik w największej mierze odpowiedzialny za progres to dieta. Tak naprawdę najlepszy trening bez diety nic nie da i to samo doping.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Bajciejek


Jedyny ze skutków na jaki jeszcze czekam to boląca szczęka ale to na to raczej trzeba dłużej poczekać bo już tkanka chrząstna wchodzi w grę. .

Wczytalem sie troche w temat Za bardzo sie chyba nakreciles....
Jak szukasz takich objawow to sie komus nawin

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2012-09-19 12:44:42

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po G-Tropinie z Gen-Sci miałem taki objaw ja i kilku znajomych. Z tym że to było już po jakimś dłuższym czasie. A hormon działał rewelacyjnie.

Po somce wcale nie musi wystąpić bo różnie reagują ludzie na różne gh. Ale jak będzie to mam pewność że jest to co powinno. Jak nie będzie to czekam na efekty czyli jakieś 1,5 miecha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Zabawny temat, nie wiem czy smiac sie czy plakac:)

A tak swoja droga, to osobiscie nie ryzykowalbym z gh, w ktore kiedys pakowali kortyzon:) Sprawa byla glosna jakies 2 lata temu. Moze teraz jest inaczej, kto wie, ale niesmak pozostal:)

Customs Investigation warns against counterfeit medicines "SOMATROPE"

Ensured over 800 ampoules alleged somatropin, which was probably intended to be misused for use in the bodybuilder scene;
Untoward has shown real futility and opinions beyond the undesirable and dangerous effects opposite

A total of over 800 counterfeit drug ampoules (so-called dual-chamber cartridges) with the alleged drug "Somatropin 15 IU (5 mg) were able to ensure Nuremberg customs investigators in recent investigation. Findings have shown that the forgeries of the German bodybuilder scene may have been determined.

Like a the Institute of Forensic Medicine, University of Erlangen-Nuremberg report commissioned now shown, these were among the seized "drugs" from China to dangerous counterfeit.

Could be shown instead of the expected growth hormone actually "somatropin," of which not the slightest traces which contained among other substances, in particular the counterfeit drug cortisone.
Cortisone can often lead to muscle atrophy as a side effect (muscle) and also have osteoporosis and weight gain with truncal obesity result.
It is precisely this possible hazardous effects of the counterfeit medicine "SOMATROPE" should - and illegally diverted frequently used in the bodybuilding scene - not exactly desirable.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tego gh nie wiem jak teraz ale kiedyś były 2 wersje. Widziałem obie. W jednej było coś co imitowało gh w drugiej był prawdziwy gh. Ta somatropa którą teraz biję jest sprawdzona przez 2 znajome osoby, jedna od około 3 miechów bije. Wątpliwości że działa nie mam. Objawy też mam takie jak na innym gh który działał. Teraz tylko trzeba poczekać pewnie około miesiąca żeby poczuć działanie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca

Następny temat

Metanabol,meta,metka wałek, wy***ka,scam, fake

WHEY premium