SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOMATROPE 15 I.U. PharmChemical Shanghai China

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15214

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Jak działanie ? Wbijasz dalej ? Napisz coś więcej. Nie zatrzymuje wody jak kortyzon ? Upewniłeś się co do tego środka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wbijam dalej. W przyszłym tygodniu pewnie zwiększę dawkę do 5j. Nie odnotowałem jakiś zmian odnośnie retencji ale to pewnie dlatego że dawka mała. Na pewno pompa na treningach i regeneracja są dużo lepsze niż przed gh. Na jakieś efekty wizualne w sylwetce jeszcze trzeba poczekać. Puki co zrobiłem test przez 3 dni jadłem pizze, kebsy, słodycze i inne świństwa a jakoś specjalnie wzrostu tkanki tłuszczowej nie odnotowałem.

Hormon bierze kilka znajomych osób i wszyscy chwalą więc myślę że i ja się nie zawiodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
pytam, bo strasznie dużo negatywnych informacji na temat tego produktu na forach na całym świecie. Głównie że to kortyzon. Jednak paru moich znajomych też strzela i nie mają objawów zażywania kortyzonu, więc może to faktycznie real hgh. Chyba się zdecyduję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
bijesz w brzuch ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
Nie lepiej przycelować w coś pewniejszego i dołożyć trochę $ niż się bawić w królika doświadczalnego jak Bajciejek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
w brzuch ładuje się dużo leków, to raczej bezpieczne, tylko przypuszczam że nieprzyjemne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
jerzy1976
w brzuch ładuje się dużo leków, to raczej bezpieczne, tylko przypuszczam że nieprzyjemne



ja o celowaniu w inną markę a ten o przyjmowaniu iniekcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
heh. ok. ale w jaka markę ? w gotowe hgh podobno już całkiem nie warto wchodzić bo w trakcie transportu traci całkowicie swoje właściwości. Jest coś pewnego do mieszania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
fejków tego jest od groma ja wtopiłem z tym hgh syf jakich mało nic tam nie było ani 0,5iu

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
jerzy1976
heh. ok. ale w jaka markę ? w gotowe hgh podobno już całkiem nie warto wchodzić bo w trakcie transportu traci całkowicie swoje właściwości. Jest coś pewnego do mieszania ?



gotowe gh np z novo nordisk mozna przechowywac miesiac w tem pokojowej i nic nie bedzie

snara

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

deca

Następny temat

Metanabol,meta,metka wałek, wy***ka,scam, fake

WHEY premium