SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOG'i

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3889

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
mająć abona mozesz jeszcze wysyłać wiadomosci bez ograniczenia czasowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Wiem, ale to az tak bardzo nie przeszkadza ;) Mam jednak nadzieje, ze nie zostana wprowadzone dodatkowe ograniczenia dla osob bez abonamentu, gdyz forum jest super i ogolnodostepnosc jest wazna sprawa przy jego dalszym rozwoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
ale utrzymanie takiego tez kosztuje,a kasa z abonów na to chyba tez idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Denerwuje nmnie to iż jednemu użytkownikowi można dać tylko jednego soga w dziale.Teraz przynajmniej nowi użytkownicy którzy dowiedzieli się czegoś ciekawego mogą łatwiej przyznać soga.Ale wielu tych "specjalistów ekspertó" zdobyło swoje tytułu przez inne konta albo przez to że każdy mógł nagrodzić wartosciową wypowiedź.Teraz trudno jest zdobyć dużo sogów.Zweryfikowałbym chętnie wiadomości niektórych "miSZczów".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
jezeli by mozna dawac wiecej niz jednego soga w dziale to ktos zrobil by se dwa konta(na obu abon) i by klikał bez przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Czyli dwoch kont z abonamentem tez nie wykluczasz ze ktos moze miec ;) Wczoraj mnie zgasilo, ze nie moglem sie z serwerem polaczyc. Maksymalna ilosc odwolan. No to mnie wkurzylo musze przyznac, ale nie pcham sie jak mnie nie chca ;)) Mozna poczekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
tez mnie to kiedys wkurzało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie też,aż wziołem komórke i se abona wykupiłem mówie wam opłaca sie ... ale wybór należy do was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Hehehehe za 100 zl masz znawce w kazdym dziale ROTFL

Zreszta, sogi nic nie znacza, bo jesli chcesz cos naprawde osiagnac na tym forum (zostac doradca np.) to i tak, nawet jesli nie dostajesz sogow lub nie jestes znawca to dobry moderator doceni twoje starania i bedziesz nagrodzony A co do takich pseudo "znawcow", to po***** im taki tytul, jesli i tak wiedza, ze to tylko napis pod postami, a nie zasluzona nagroda za prace w danym dziale..

Mi to zwisa kto ile ma sogow, dla mnie jest wazne jaki poziom reprezentuje w danej dziedzinie..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 526 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2180
Sog jest wyroznieniem. Jesli nie jest zdobywany jakimis glupimi ukladami i podstepami reprezentuje wiedze i pomocnosc danej osoby. Podoba mi sie, ze sa ludzie, ktorzy nie zrobia dla niego wszystkiego. Pamietam niektore fora - tam bito sie o ilosc napisanych postow. Trza sie bylo pilnowac jakiego posta sie napisalo i z jakiego byl dnia, bo posadzano odrazu o nabijanie postow!!! Dziecinada. Tylko wkurza to ludzi, ktorzy chca uzytkowac forum zgodnie z jego przeznaczeniem, czyli do normalnych rozmow, cenzurowanych tylko przy lamaniu regulaminu a nie ilosci i jakosci wypowiedzi :[
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba do modow

Następny temat

NIE MOGE WYSYLAC WIAD!

WHEY premium