SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNI nie przyznaje sie do THERMALA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
na stronach tej firmy nie ma zadnej informacji o Thermal Pro! Wyglada mi to podejrzanie zwlaszcza w odniesieniu do moich odczuc ze ten specyfik raczej cienko dziala. Jak to mozliwe ze produktu sygnowanego ta marka nie ma na ich stronach firmowych? Ktos wie?

civic

civic

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
Co to za spisek:) ja tez chcem wiedziec o co biega


<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Tak nie ma na stronie. Prawdopodobnie może to być spowodowane delegalizacją tego typu supli w Usa. Ale to tylko przypuszczenia.

Już widze lawine domysłów i wymysłów pisanych poniżej



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Ah... no cóż... jakby to powiedzieć... To tak zwany "chochlik drukarski" na stronie

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki
GG: 438179
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
a tak BTW myslalem zeby przerzucic sie na self-made ECA:) W tym celu mysle by sprawic sobie czysta efedre 60 mg w kapsie i doprawiac to odpowiednia dawka kofeiny i kaps. aspiryny. Imbir i cayenne i tak jadam w duzych ilosciach wiec....?

civic

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Nie ma i nie bedzie thermala na stronie bo to produkt specjalnie na rynek polski.


.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
eeee civic mowisz ze cienko dziala - moim zdaniem dziala lepiej od legendarnego juz prolaba. to dziwne ale bardziej mnie to kopie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Jak mnie to te wszystkie termogeniki to ściema....tzn. Therma Pro czy Thermal Pro...nie wiem jak to możliwe, by były kilka razy tańsze od innych.... wg mnie pyroclen jest godzien zaufania...a tak naprawdę to synthetic only..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
heh... vlad ale nie kazdy jezdzi ferrari, niektorzy dobrze czują sie rownież za kierownicą duzo tanszej np. alfy romeo. i ten i ten jedzie do przodu alfa moze troche wolniej i jest bardziej zawodna ale jednak caly czas do przodu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Kurde..ja mam alfę

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ha!! nie wiedzialem, to mialo byc tylko porownanie ) a wyszla prawie insynuacja )) ale w suplach i tak z tego co widze wolisz ferrari

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2003-09-01 23:39:38

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Samochód mych marzeń to 156 GTA...na razie mam 156 ... ale tylko 2.0 ... ale pożyjemy zobaczymy

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profi Whey Mass+Gain Fast Universal

Następny temat

CYKLICZNOŚĆ -CYKL I SUPLEMENTACJA

WHEY premium