SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SNI nie przyznaje sie do THERMALA?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Rendy ma racje duzo firm nowych powstaje w usa o o nicha jakos tyle szumu nie robicie....:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
na przykład??

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Też wiem, że gain fast ma atest.
Co do SNI, to ceny hurtowe ma bardzo zbliżone do cen jakie Cyber daje sprzedając przez neta, także tylko tu może to być takie tanie.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
WILLHELM a co malo firm co chwila nowych w usa powstaje...tak jak powstalo niedawno sni...
jezeli sie boisz ze cos tam dosypuja tobie to nie bierz tego i tyle...a robisz wielkie halo..najpierw piszesz ze thermal dziala super a pozniej ze oj co to ma byc...nie rozumiem...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
pytam jakie konkretne firmy?? podaj przykłady i czy maja podobną oferte do SNI (mam na mysli sprawe thermala)
oczywiscie ze dziala, z tym ze tak naprawde nie wiem jaki to ma skład bo jesli nie ma go na oficjalnej stronie to tak naprawde nie istnieje i SNI moze sie wyprzec ze cos takiego kiedykolwiek produkowali. skąd w takim razie możemy wiedzieć czy nie jest to produkowane faktycznie w piwnicy i nie ma tam szkodliwych dla zdrowia domieszek. i dlatego jestem oburzony i żądam wyjaśnień. wysłałem mejla do SNI ale na razie jeszcze nie odpowiedzieli wiec czekam a puki co bede odradzal ta firme wszystkim bo to smierdzi...chyba ze znajdzie sie logiczne wytłumaczenie, w co coraz bardziej wątpie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a co do ciebie ziki to... pokój przyjacielu bo troche sie tu zaczelismy za łby chwytac a to niepotrzebne


członek-mafia.suple.hardcor.pl

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Spokojnie!! Chyba Pro-ZMA za dużo jecie ...fajnie...wszystko zatem OK...tylko mnie nurtuje jedno..skoro tak to czemu jednak produktu Therma(l) Pro nie ma w ofercie firmy...to tak jakby Daewoo, zaczęło sprzedawać samochód sportowy Ferraris w ofercie netowej..tylko nigdzie by nie było o tym napisane...a same samochody byłyby tylko u pośredników, dealerów.... w ten sposób, produkt Thermal Pro pochodzi znikąd.. i ja mogę go zacząć produkować w piwnicy, sypiąc do kapsów piasek...i nawet nikt by mnie nie mógł oskarżyć o podrabianie...bo ten produkt oficjalnie nie istnieje

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
A czy na głównej stronie daweoo znajdziesz produkowane przez ten koncern polonezy ?


.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ale ich już nie produkują

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
WILLHELM no co ty ja sie nie kloce...tylko tak jak ty chcem sie dowiedziec czegos nowego czyli pokoj

A co do thermala no to jest dziwne ale czy jest sens dodawac do tego jakies zwiazki co nam mocno zaszkodza..?
Aha mowimy o thermalu ale na inne produkty Cyber ma wszystkie papiery itd. moze na thermala tez? nie wiem jak wroci to spytam jego to sie moze cos wyjasni...

Clarity nie wiedziales ze juz ich nie produkuja hehe gdzie ty zyjesz

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profi Whey Mass+Gain Fast Universal

Następny temat

CYKLICZNOŚĆ -CYKL I SUPLEMENTACJA

WHEY premium