SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKAD LUDZISKA JESTESCIE :)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
być może był taki temat ale mniejsza o to chciałbym sie dowiedzieć skąd jesteście (podajcie miasto i województwo odległość od granicy cokolwiek :p) bo może w wakacje jakiś zlocik albo tak sobie do kogoś wpaść i pojeździć jakby było blisko aaa i jeszcze jedno na jakich rowerach jeździcie chodzi mi o to czy dh xc i inne takie.

no to zacznę mieszkam w pomorskim około 100 km na południe od Gdańska miejscowość jest mała nazywa sie Łąg ale jest gdzie pojeździć tzn dużo rożnych leśnych ścieżek ale żadnej konkretnej górki jak już to Wierzyca na którą mam spory kawałek ale rower by tego nie przetrwał :p dlatego na lato zmieniam sprzęt :)

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 945
P
Ł FR/STREET
O
C
K
100km od wavy-torunia

Szpecjalista ;]
Freeride/downhill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1042
Zabrze :D narazie rower xc, ale rowerek dirtowy juz w budowie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
bylo by dobrze abysmy pisali wiek :p
ja mam prawie 19 :)

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
Poznań :)
XC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
jw.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543
Ja jestem ze Szczecina i mam 16 lat. Na rowerze jeżdze tylko i wyłącznie dla przyjemności i rekreacji albo ewentualnie gdzieś do miasta pojechać szybko ( bo często rowerem wychodzi wygodniej i taniej, szybciej niż komunikacją miejską ) Lubie jakieś dalekie wyprawy. Nie robie żadnych sztuczek czy akrobacji na rowerze, bo mnie to nie rajcuje, wg mnie rower nie jest do tego, rower jest do jazdy, ale to jak kto co sobie tam lubi.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 425
wiesz na tym forum jazda rowerem jest różnie definiowana :p

dlaczego downhill jest taki drogi :p
rower w naprawie jak zawsze :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 753 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41118
Jelenia Góra. jeżdżę głównie Freeride, zjazdy z stromych zboczy i podjazdy. Z racji że mieszkam w górach, warunki mam rewelacyjne do uprawiania FR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 208 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10123
lefty100 a Ty kto? Nie przypominam sobie takiego byka pocinajacego XC w Pozku ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 629
RafalB - rozumiem, że pisząc "byka" masz na myśli moje zdjęcie w profilu? :D :D :D

No śmigam sobie tu i tam.Głównie WPN i Zielonka.
Rowerek dość specyficzny - czarny Scalpel na amorku z mojego nicka :)

A Ciebie gdzie można spotkać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jAKI WIOSLARZ

Następny temat

43RIDE 1,2008

WHEY premium