SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHBG pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
pro-ex
Weź również pod uwagę , że to może nie być kwestia andrologiczna ,skoro jeden już cię badał i miał wgląd w wyniki . Na moim przykładzie zerowego libido
oraz rocznego leczenia i biegania po lekarzach przy identycznym poziomie shbg co u ciebie stwierdzam , że to nie wynika z tego . Bardziej obstawiam neuroprzekaźniki , idź do ogarniętego neurologa lepiej popraw dietę , daj sobie czas . Po odstawieniu wszystkiego po kolejnych miesiącach wszystko hula jak w najlepsze .


Neuroprzekaźniki do neurologa? A nie przypadkiem do psychiatry? Byłeś u neurologa i pomógł Ci w tym zakresie? Sam mam obniżone libido i zastanawiam się co może być przyczyną i zaciekawiło mnie to co napisałeś, moje SHBG to 45, więc troszkę wysokie. W moim przypadku dieta na 100% od 14 miesięcy, odstawienie wszystkiego co złe i nie wróciły do tego, co było. Co może w takiej sytuacji zrobić neurolog, co on może zbadać i powiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
Ja akurat nie korzystalem z obydwóch wyżej wymienionych . Znalezienie przyczyny jest trudne , bo kazdemu sie wydaje że wystarczy wziasć tst , lub dht i problem zniknie , niestety u mnie nie wystarczyło. W koncu już odpuscilem wszystko i samo po dlugim czasie wrociło do normy jak narazie . Fakt jest jeden że gorna granica normy przy shbg raczej sprzyja tym wlaśnie problemom.


Zmieniony przez - pro-ex w dniu 2020-12-03 18:36:42
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
pro-ex
Ja akurat nie korzystalem z obydwóch wyżej wymienionych . Znalezienie przyczyny jest trudne , bo kazdemu sie wydaje że wystarczy wziasć tst , lub dht i problem zniknie , niestety u mnie nie wystarczyło. W koncu już odpuscilem wszystko i samo po dlugim czasie wrociło do normy jak narazie . Fakt jest jeden że gorna granica normy przy shbg raczej sprzyja tym wlaśnie problemom.



Zmieniony przez - pro-ex w dniu 2020-12-03 18:36:42

Jeżeli masz na myśli neuroprzekaźniki, jest jakiś patent nie wiem na ich regenerację? Suplementy czy cos w tym stylu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
Można pomyśleć o Tyrozynie , warto też mimo wszystko stosować Dht z przerwami bo też dziala na neupoprzekaźniki bardzo pozytywnie co szybko przeklada sie na dobre samopoczucie , regeneracje lepszy sen
Lub adaptogenty takie jak Ashwaganda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
pro-ex
Można pomyśleć o Tyrozynie , warto też mimo wszystko stosować Dht z przerwami bo też dziala na neupoprzekaźniki bardzo pozytywnie co szybko przeklada sie na dobre samopoczucie , regeneracje lepszy sen
Lub adaptogenty takie jak Ashwaganda.


Tyrozyny kiedyś próbowałem i w sumie nie czułem jakiejkolwiek różnicy prócz może delikatnie lepszego skupienia . Odnośnie dht to masz na myśli proviron rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
Odnośnie dht jak najbardziej , Provi oraz Master jeżeli działają tak jak powinny to nawet gdyby nie było efektów z libido to , działają na receptory androgenowe lepiej niż tst - W każdym razie jakoś trzeba działać , troche czasu to nieraz zajmuje . Dodatkowo po tym Dhea .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Ciekawi mnie jedna rzecz od kilku lat mam tak że jeżeli coś popiję - obojętnie ile wypije, czy dużo czy mało - dochodzę do siebie kilka dni. Mam tak zwanego Brain foga, nie wiem co się dzieje, milion myśli, brak świeżego myślenia i uczucie że to co się dzieje nie jest teraźniejszością. Zawsze zastanawiałem się czym to może być spowodowane, jakiś czas temu po jako takim chlaniu zrobiłem badania i shbg było ponad normę czyli. 55 (18-54) gdzie na codzien mam około 40-45 , wiec wydaje mi się że alko mega mocno podnosi mi shbg i czuję się jak g****, miał ktoś podobnie ? Może jakaś inna przyczyna przychodzi komuś na myśl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Co myślicie o tych wynikach ? Nadal problem z utrzymaniem erekcji i nie do końca twarda, zarzucilem połówkę dostinexu na prolke. Wg. Kalkulatora nisko ft około 12 ng/dl (1.70%)














Zmieniony przez - Lukaku123321 w dniu 2021-01-05 22:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
Prolka do obniżenia , tylko ostrożnie małe dawki jeżeli chodzi o dostinex ,to chyba 1 na tydzień , estro minimalnie mogłoby być niższe przy tej wartości tst , wolny test blisko dolnej granicy co przy tym shbg raczej nie zaskakuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Ja widzę jakieś inne wyniki? Czemu estro miałoby być niższe? Ma idealnie środek widełek, poza tym naturale też aromatyzuja i jak ma wysoko teścia to i tak ma nisko estro. Raz się spytałem mądrej głowy od hormonów, jakie jest najlepsze estro dla naturalna to powiedział od granicy dolnej do granicy górnej, nie ma zależności, zależy od człowieka kto się lepiej czuje na jakim. Nie widzę teścia wolnego, ale przecież Shbg wcale nie jest wysoko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid jak stosować

Następny temat

Dziwne wahania nastroju na tren 200mg+test 100mg e3d.

WHEY premium