SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHBG PÓŹNIEJ NORMY. Ft4 ponad lekko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Siema robiłem badania dzisiaj badałem ft3 ft4 shbg wyniki są takie:
FT3 wynik 6,30 norma do 6,6
FT4 wynik 15 norma do 14.41 (lekko ponad)
SHBG wynik 5 norma 10-51 czyli poniżej
Czy jest powód do przejmowania się takim wynikiem?

Koxik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
Kurcze chłopaku janci napisałem co ja bym zrobił,co chcesz aby ci napisać olej to wbijajbdalej może będzie dobrze?

Moze tak może nie ,niestety otoczka wokół saa jest dużo droższa niż saa,teraz to już twoja sprawa jak postąpisz,badania się robi po to aby sprawdzić czy wszystko jest ok.

Skoro wyniki mówią że nie jest ok ,a ty nie masz zamiaru tego sprawdzać to w jakim celu te badania? Tak dla żartów i jak cos to się badales ? Zdrowiem masz jedno jak ci go braknie to zatęsknisz za tym .

Nikt normalny co tutaj nie napiszę olej to ,tylko będzie ci podpowiadal abyś sprawdził i się upewnił czy wszystko jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
a skad mamy wiedzieć czy ty coś wbijasz ?podjadasz? dlaczego nie cały panel z tarczycy?
dlaczego badałeś shgb?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
TSH w normie, bije deke bolda suste nigdy nie jadłem żadnego t4 itp shbg badałem z ciekawości

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
1.WIEK: 23 2.WAGA: 90 3.WZROST: 185 4.WYMIARY: -Biceps: 41,5 -Klata: -Udo: 61,5 -Talia: 85 5.STAZ NA SILOWNI: 6.CEL SUPLEMENTACJI: 7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: 300 9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) 10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): endo 11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC) -Klata: 120 -Przysiad: 190 -Mc: 200 12. Czy masz dietę? TAK

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Odpowie ktoś

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
wyniki mogą wskazywać na początki nadczynności tarczycy
shgb może być niskie przy długim stosowaniu saa ,tylko znowu z drugiej strony przy nadczynności shgb było by raczej wysoko
tutaj brakuje min kilku badań jak testosteron i estradiol
oraz warto by się zainteresować tą tarczycą bo być może potrzebne będzie wprowadzenie jakiś leków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Estro 16 norma do 34
Testosteron wynik 91 norma do 8.27

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Prolaktyna w normie

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94089 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
trzeba tarczyce sprawdzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Tzn?

Koxik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z cholesterolem

Następny temat

Mam 10ml propa i 30 enan. Jak zrobić z tego fajny cykl?

WHEY premium