SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHBG pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Michalek83
Ja miałem SHBG 130 po długim cyklu i wtedy wolny był poniżej normy. Czujesz różnice ?

Potwierdza się to co pisałem wcześniej. Hormony masz ok.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-07-13 20:07:31

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-07-13 20:08:06

Michałek a jak u ciebie było z potencja i libido przy takim shbg i wolnym teściu? Dawałeś rade? Znalazłeś jakiś sposób na obniżenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Bardzo słabo... nadal z tym walczę. Sprawdź mój temat „odblok po 3 latach” jest tam sporo info. Odnośnie SHBG tez
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28683
Hmm ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że tutaj głowa chyba figle płata a nie badania i wyniki hormonow, które de facto wyglądają przyzwoicie. Takze ja bym się za naprawę głowy zabrał w pierwszej kolejności.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Helionus
Hmm ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się, że tutaj głowa chyba figle płata a nie badania i wyniki hormonow, które de facto wyglądają przyzwoicie. Takze ja bym się za naprawę głowy zabrał w pierwszej kolejności.

Może i tak być. Tylko właśnie nurtuje mnie to, czy od roku dzień w dzień głowa płatała by mi figla? Dziwne jest to że przykładowo super niska dawka Tadka. Tj. 2.5mg działa na mnie bardzo dobrze, no ale chcę zlokalizować przyczynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Michalek83
Bardzo słabo... nadal z tym walczę. Sprawdź mój temat „odblok po 3 latach” jest tam sporo info. Odnośnie SHBG tez

Dziś wleciały badania.
Testosteron 6.56 ng
SHBG 40.80 nmol
Czyli poziom shbg znacznie mi opadł, myślisz że taki poziom jest już optymalny?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie wiem. Nie jestem wróżka ;) a tego oczekujesz. Jest w normie. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Ogólnie nadal siedzę w temacie shbg, caly czas szukając winowajcy moich problemów. Od ostatnich badań nadal nic się nie poprawiło. Obliczając kilka moich badań w kalkulatorach wychodzi na to że procentowo mam za mało wolnego testosteronu który waha się pomiędzy 1.50%-1.70 gdzie przeglądając różne posty lekarzy i innych ludzi; norma wynosi 2-3%. Czyli trochę mi brakuje. Za tydzień mam wizytę u androloga, zobaczymy co o tym powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182530
To nie ma znaczenia inni mają różne i nisko i wysoko i wszystko działa u nich prawidłowo niestety ale wszystko wskazuje na głowę nie to że coś się narzuca tylko niestety ale głowa ma olbrzymie znaczenie i nawet koksując możesz mieć problem z libido . Tak jak koledzy mówią libido to kwestia złożona głowa higiena życia indywidualny organizm .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
lukaszek19831
To nie ma znaczenia inni mają różne i nisko i wysoko i wszystko działa u nich prawidłowo niestety ale wszystko wskazuje na głowę nie to że coś się narzuca tylko niestety ale głowa ma olbrzymie znaczenie i nawet koksując możesz mieć problem z libido . Tak jak koledzy mówią libido to kwestia złożona głowa higiena życia indywidualny organizm .

Wiem o czym mówisz, głowa odpowiada za wiele kwestii ale od ponad roku męczę się z objawami typowo dla niskiego testosteronu. Ciągle zmęczenie , słabe libido, problemy z faja, wahania humorów, ostatnio doszły nawet problemy że spaniem, więc nie wydaje mi się że to akurat glowa jest tutaj winna. Był taki moment w którym naprawdę myślałem że psychika może być przyczyną i było to na początku odkad wszystko się zaczęło, starałem się dać na luz, po prostu odpoczac, zero stresu, urlopik - bez żadnego sukcesu , z miesiąca na miesiąc było tylko gorzej. Wbiłem także na Reddit, jest tam wiele osób z podobnym shbg i podobnymi objawami więc myślę że to tutaj leży problem. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94819 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
Ankieta dzialu!!!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid jak stosować

Następny temat

Dziwne wahania nastroju na tren 200mg+test 100mg e3d.

WHEY premium