SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHBG pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Jestem 3 dni bez strzału Hcg, zrobiłem wyniki i wygląda to tak. Mam Egistrozol , jaka dawka na zbicie estro? LH zawsze jest blokowane przy HCG? 1/2 e5d?









Zmieniony przez - Lukaku123321 w dniu 2021-03-16 17:08:01

Zmieniony przez - Lukaku123321 w dniu 2021-03-16 17:33:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ladnie Ci tesa podbilo. Az za bardzo nawet jak na taka dawke HCG... pirwszy raz sie spotykam z taka reakcja. Czujesz potrzebe zbijania estro? Lh szybko Ci poszlo w dol bo duzo testa masz. Za duzo jak na htz. Kiedy idziesz do lrkarza? Bo jakas relacje musisz mu zdac i nie wiem czy jest sesn dodawac/modyfikowac jeszcze bardziej jego zalecenia. Musi w koncu jakies wnioski wyciagnac. Ja bym zmniejszyl jeszcze o polowe dawke hcg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Michalek83
Ladnie Ci tesa podbilo. Az za bardzo nawet jak na taka dawke HCG... pirwszy raz sie spotykam z taka reakcja. Czujesz potrzebe zbijania estro? Lh szybko Ci poszlo w dol bo duzo testa masz. Za duzo jak na htz. Kiedy idziesz do lrkarza? Bo jakas relacje musisz mu zdac i nie wiem czy jest sesn dodawac/modyfikowac jeszcze bardziej jego zalecenia. Musi w koncu jakies wnioski wyciagnac. Ja bym zmniejszyl jeszcze o polowe dawke hcg...

No można powiedzieć że wstrzyknalem łącznie 2/3 Amp. Co odczuwam? Sutki mi się delikatnie powiększyły + tak jakbym miał trochę wody w kolanach.
- Jaka dawkę Egistrozolu dorzucić? Lekarz napisała że połówkę co 5 dni, nie wiem jak to wygląda ze spadkiem estro? Widziałem że ludzie biorą też ćwiartkę e3d.
- Co mogę po tych wynikach wyciągnąć za wnioski? Jądra dobrze działają, czy aż za dobrze
- Sam się zdziwiłem że taki wynik testa, myślałem że będzie tu coś koło 9ng. W alabie 2 lata temu badałem to przewZnie tt podchodził pod 9ng ale też miałem problemy i shbg wysoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Kiedy lekarz?

Woda w kolanie... nie będę komentował. Hipohondryk? o sutkach już pisałem.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-03-16 19:31:47

Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-03-16 19:34:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Michalek83
Kiedy lekarz?

Woda w kolanie... nie będę komentował. Hipohondryk? o sutkach już pisałem.





Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-03-16 19:31:47



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-03-16 19:34:46


Wizyta w maju bądź końcówka kwietnia. Odnośnie dawkowania to zrobię tak jak piszesz , myślę żeby odczekać ogólnie jeszcze dzien-dwa bo też wydaje mi się że ten test jest za wysoko jak na takie dawkowanie. Michałek co z tym egistrozolem 1/4, 1/2?

Zmieniony przez - Lukaku123321 w dniu 2021-03-16 19:39:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ja bym zmniejszyłl o połowę HCG i nic więcej nie robił. Po drugie co to za lekarz który daje ci terapię na określony czas i umawia Cie na wizytę kontrolną długo po zakończeniu danej terapii? to jak chce ocenić czy ta terapia jest skuteczna czy nie skoro gdy pójdziesz do niego następnym razem to już dawno nie będą działaśy te leki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Michalek83
Ja bym zmniejszyłl o połowę HCG i nic więcej nie robił. Po drugie co to za lekarz który daje ci terapię na określony czas i umawia Cie na wizytę kontrolną długo po zakończeniu danej terapii? to jak chce ocenić czy ta terapia jest skuteczna czy nie skoro gdy pójdziesz do niego następnym razem to już dawno nie będą działaśy te leki??

Dawkę tak jak napisałeś, zmniejsze. Mam cały czas kontakt z lekarzem na bieżąco, więc zdaje relacje co tam u mnie i jak się czuje. Po 2-3 tyy od ostatniego zastrzyku Ovi mam zrobić badania.Na razie ogólnie jest na plus. 1/2 Ari zarzucone. Ale zastanawiam się czy przykładowo jak odstawie to HCG czy cos może zostać na plus? Jak widać jądra chyba kręcą i to w sumie bardzo dobrze jak na badania po 3 dniach?


Zmieniony przez - Lukaku123321 w dniu 2021-03-16 22:28:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tak. Dobrze. Nie wiem czy zostanie coś czy będzie raczej dół,na początku bo już jesteś przyblokowany.jak odstawisz HCG to test zacznie pikować w dół i zanim przysadka znowu ruszy a jądra w ślad za nią zaczną produkować testa to minie trochę czasu. Na razie to widzisz ze wyższy poziom testo podprawia samopoczucie.

Myśle ze chce sprawdzić czy po tych 3 tygodniach po HCG przysadka się dźwignie i jak tak do jakiego poziomu LH dojdzie. Innego powodu nie widzę.

I uważaj na zbijanie estro. Zbijesz za bardzo to libido siądzie tym bardziej jak będziesz dawał teraz mniej HCG ( to i mniej estro będzie się wytwarzało). Ja mam najwyzsze libido na estro w okolicach 50-70.




Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-03-16 22:53:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Michalek83
Tak. Dobrze. Nie wiem czy zostanie coś czy będzie raczej dół,na początku bo już jesteś przyblokowany.jak odstawisz HCG to test zacznie pikować w dół i zanim przysadka znowu ruszy a jądra w ślad za nią zaczną produkować testa to minie trochę czasu. Na razie to widzisz ze wyższy poziom testo podprawia samopoczucie.

Myśle ze chce sprawdzić czy po tych 3 tygodniach po HCG przysadka się dźwignie i jak tak do jakiego poziomu LH dojdzie. Innego powodu nie widzę.

I uważaj na zbijanie estro. Zbijesz za bardzo to libido siądzie tym bardziej jak będziesz dawał teraz mniej HCG ( to i mniej estro będzie się wytwarzało). Ja mam najwyzsze libido na estro w okolicach 50-70.





Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2021-03-16 22:53:50

No Michałek, właśnie czytałem w tematach że czasami nawet lepiej mieć wyższe estro niż niższe - są ludzie w Wielkiej Brytanii którzy nawet praktykują trt bez IA .
Z tym HCG to wygląda w ten sposób że doktor chciała sprawdzić jak zareaguje, czy rzeczywiście będzie lepiej, problemy z erekcja, libido - ustąpią. Siły witalne powrócą no i po prostu poprawi się komfort zycia
Myślę że 2 lata problemów z erekcja, braku libido i innych rzeczy to już naprawdę sporo czasu - fajnie jest w końcu zadziałać coś bez wspomagaczy i pospać te 7 godzin i wstać normalnie a nie spać po 10 godzin w weekend. A wcześniej wspominałem o trt i odbloku po 6 miesiącach około , to ma to na celu zrestartowanie układu i być może powrót normalnych funkcji życiowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ja jestem na trt i nie uzywam ia. Mam nadzieje ze jestes swiadomy ze trt to nie jest cykl.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid jak stosować

Następny temat

Dziwne wahania nastroju na tren 200mg+test 100mg e3d.

WHEY premium