SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHBG pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
A co z poziomem dopaminy? Moze tutaj kwestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Najpierw niech poprawi estro bo wysoko i prolkę bo nisko reszta może się także poprawi po w uregulowanie tych hormonów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
wybiegany
Możesz wrzucać. Doraźnie pomoże i nie umrzesz od tego.
Możesz jeszcze poeksperymentować ze zbijaniem E2. Być może jesteś po prostu nadwrażliwy na E2.
Może to po prostu styl życia. Przyzwyczaiłeś się do czegoś, albo podświadomie jest jakiś problem.
Hormonami zwykle można wyciągnąć samopoczucie "na siłę", ale to nie zawsze w nich jest problem.

Wybiegany takie pytanko jeszcze. W południe zarzucilem tabsa provi , mogę wieczorem zarzucić jeszcze 2.5mg Tadka? Będzie to się że sobą żarło czy okej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Że glutation?
Nic to nie zmieni, ale spoko.
Ureguluj sobie estro i prolkę, a później myśl o innych przyczynach.

Ja uznałem że na bombie (czy też TRT+) jestem na tyle bardziej produktywny, czuję się lepiej, żadnych problemów typu zmęczenie po nieprzespanej nocy, czy brak libido, że jest to warte swojej ceny. Wolę bić teścia, niż sildenafil, amfetaminy, czy inne dobroci.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Raczej mu chodzilo o tadalafil. Nie przeszkadza. Znam kilka osob co sobie cenia stala „suplementacje” mikrodawkami cialki 2,5 mg e2-3d.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Odstaw wszystko i weź się za regulowanie prolki i estro tu leży prawdopodobnie przyczyna wszystkich twoich boleści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Bizon998
Odstaw wszystko i weź się za regulowanie prolki i estro tu leży prawdopodobnie przyczyna wszystkich twoich boleści


Ale głupoty gadasz. Taki ograniczony jesteś i myślisz że to tylko o to może chodzić?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Nie nie jestem chodzi mi aby najpierw to wyregulowal estro PRL objawy jak by od tego a później się zobaczy


Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2020-10-30 20:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
wybiegany
Że glutation?
Nic to nie zmieni, ale spoko.
Ureguluj sobie estro i prolkę, a później myśl o innych przyczynach.

Ja uznałem że na bombie (czy też TRT+) jestem na tyle bardziej produktywny, czuję się lepiej, żadnych problemów typu zmęczenie po nieprzespanej nocy, czy brak libido, że jest to warte swojej ceny. Wolę bić teścia, niż sildenafil, amfetaminy, czy inne dobroci.


+1 %) boze o to tutaj chodzi. Doslownie o to %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
do badań dorzuć : kreatyninę i mocznik - sprawdzisz sobie przy okazji nerki , to oprócz prolaktyny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid jak stosować

Następny temat

Dziwne wahania nastroju na tren 200mg+test 100mg e3d.

WHEY premium