SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHBG pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Bede u andro we wtorek to poprosze o recke na tadalafil %) tez potestuje, takie zycie cpunow strzykawkowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Brownstone1
Bede u andro we wtorek to poprosze o recke na tadalafil %) tez potestuje, takie zycie cpunow strzykawkowych.

U ciebie z faja nie gra ? Widziałem ostatnio że w sumie póki co to jest okej u ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Ostatnio calkiem oks, moze ostatnie 2-3 dni troche gorzej ale nie wiem czyo juz nie jest zwykla naturalna zmiennosc (zmeczenie, etc.) :P a wzialbym sobie bo lubie testowac nowe rzeczy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Siemanko. Mam takie pytanko - byłem dziś na wizycie u lekarza, który jako pierwszy zaoferował mi pomóc. Jego plan działania to poprawa samopoczucia, erekcji, libido i zniwelowanie zmęczenia - czyli wszystko to co u mnie leży. Potwierdził mnie w przekonaniu że wyliczane ft w moim wieku jest w dolnej granicy (13ng/dl - (7-25)) co może być źródłem moich objawów. Plan jest taki, chciałbym poznać waszą opinię;
----
1. Ovitrelle e2d - 6 strzałów (czekam na rozpiskę, ale mówił że w małych ilościach - cel ruszenie jąder, sprawdzenie samopoczucia)
2. Proviron ed 25mg X2 (rano, wieczór - dowiem się przez jaki okres)
3. Jakieś zastrzyki/tabsy na poprawę gospodarki węglowodanowej/fosforowej
----
Jeżeli to nie pomoże próba z trt - prawdopodobnie dawka 100mg e7d przez pół roku a następnie odblok i sprawdzenie czy jest lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Lukaku123321
Siemanko. Mam takie pytanko - byłem dziś na wizycie u lekarza, który jako pierwszy zaoferował mi pomóc. Jego plan działania to poprawa samopoczucia, erekcji, libido i zniwelowanie zmęczenia - czyli wszystko to co u mnie leży. Potwierdził mnie w przekonaniu że wyliczane ft w moim wieku jest w dolnej granicy (13ng/dl - (7-25)) co może być źródłem moich objawów. Plan jest taki, chciałbym poznać waszą opinię;
----
1. Ovitrelle e2d - 6 strzałów (czekam na rozpiskę, ale mówił że w małych ilościach - cel ruszenie jąder, sprawdzenie samopoczucia)
2. Proviron ed 25mg X2 (rano, wieczór - cel - uwolnienie ft ;dowiem się przez jaki okres)
3. Jakieś zastrzyki/tabsy na poprawę gospodarki węglowodanowej/fosforowej
4. Następnie jakieś badania , jak organizm zareagował oraz wywiad.
----
Jeżeli to nie pomoże próba z trt - prawdopodobnie dawka 100mg e7d przez pół roku a następnie odblok i sprawdzenie czy jest lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Double post - proszę o usunięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Lukaku123321
Siemanko. Mam takie pytanko - byłem dziś na wizycie u lekarza, który jako pierwszy zaoferował mi pomóc. Jego plan działania to poprawa samopoczucia, erekcji, libido i zniwelowanie zmęczenia - czyli wszystko to co u mnie leży. Potwierdził mnie w przekonaniu że wyliczane ft w moim wieku jest w dolnej granicy (13ng/dl - (7-25)) co może być źródłem moich objawów. Plan jest taki, chciałbym poznać waszą opinię;
----
1. Ovitrelle e2d - 6 strzałów (czekam na rozpiskę, ale mówił że w małych ilościach - cel ruszenie jąder, sprawdzenie samopoczucia)
2. Proviron ed 25mg X2 (rano, wieczór - dowiem się przez jaki okres)
3. Jakieś zastrzyki/tabsy na poprawę gospodarki węglowodanowej/fosforowej
----
Jeżeli to nie pomoże próba z trt - prawdopodobnie dawka 100mg e7d przez pół roku a następnie odblok i sprawdzenie czy jest lepiej


Proviron skad bedzie mial, w Polsce juz od 2 lat nie ma w obrocie ale wiem, ze lekarze maja swoje dojscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
J/w i nie kumam zupelnie tego planu z trt na 6 miesiecy i odbloku po ktorym niby ma byc lepiej :) z ovitrelle spoko pomysl
By zobaczyc czy jadra kreca. Rozumiem ze 6 strzalow po 1000 iu? Bo w amp jest 6000. I od razu po oststniej idziesz na badania tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Michalek83
J/w i nie kumam zupelnie tego planu z trt na 6 miesiecy i odbloku po ktorym niby ma byc lepiej :) z ovitrelle spoko pomysl
By zobaczyc czy jadra kreca. Rozumiem ze 6 strzalow po 1000 iu? Bo w amp jest 6000. I od razu po oststniej idziesz na badania tak?

Przypuszczam że właśnie w takiej ilości to ma wyglądać bo mówił o dzieleniu i 6 strzałach, więc na to wychodzi - czekam jeszcze na rozpiske. Michałek apropo tego ovitrelle to jak to wygląda z blokiem bo nie zagłębiałem się zbytnio w tym temacie, na moje pytanie o bloku mówił że nie zablokuje, a jak to jest naprawdę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie zablokuje, z za krótko i za Male dawki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clomid jak stosować

Następny temat

Dziwne wahania nastroju na tren 200mg+test 100mg e3d.

WHEY premium