SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słuchawki do biegania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5
Hej, od niedawna zaczęłam przygodę z bieganiem i potrzebuję słuchawek bezprzewodowych. Kabel cały czas wyrywam razem z telefonem. Czy znajdę jakieś dobre, niedrogie słuchawki? Takie żeby nie wypadały i żebym ich nie zgubiła? XD myślałam o czymś takim h ale nie wiem jak sie sprawdzają. Czy ktoś może polecić?


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2021-09-03 19:46:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Najlepszym rozwiązaniem byłoby oglądnąć je na żywo jak wyglądają.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Chcesz wrzuć nazwę sprzętu ale nie podawaj linków

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Ja polecam szukać nausznych , miałem kilka dousznych i czesto mi wypadały jak się spociłem a w nausznych inny komfort użytkowania . ( mam pioniera za 150 zł +- ) no i plus takich nausznych jest taki że bateria starcza na ponad tydzień codziennego użytkowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Rzeczywiście koledzy dobrze sugerują Tobie, że zdecydowanie najlepiej sprawdzą się słuchawki nauszne. Mam tutaj na myśli kwestię jakości dźwięku, jak i braku ryzyka wypadania ich z ucha. Wadą ich będzie niestety to, że niezbyt wygodnie jest założyć na nie w zimę czapkę, czy kaptur, ale coś za coś. Osobiście również mam niespecyficzne uszy i każdy rodzaj dousznych wypada mi w zasadzie od razu. Znalazłem jeden model na aliexpress, za grosze (około 38 złotych) i one sprawdzały się bardzo dobrze. Miały zaczepienie za ucho i stację ładującą. Jak znajdę link to wrzucę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja mam douszne na BT, niby siedzą w uszach ale jak się mokrą rękądotyka dotyku to słabo reagują, kropla wody i już piosenki się przełączają same, lub wycisza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Słuszna uwaga. W przypadku części słuchawek dousznych, oprócz problemu z wypadaniem ich z uszu, jeszcze bardziej irytujący jest problem z tym, że próbując włożyć palcem wypadającą słuchawkę zmienia się piosenka, lub co gorsza wyłączają się i trzeba wyciągać telefon i łączyć z bluetooth, co jest bardzo irytujące, np. w trakcie biegania. Nie mam pojęcia po co wprowadzona jest taka dziwna opcja.

Jeżeli chodzi o słuchawki, które u mnie nie wypadały, to jednymi były takie: "MD03 TWS Bluetooth 5.0 słuchawki bezprzewodowe słuchawki 9D".

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego

Następny temat

FBW ABCD vs FBW ABCDEF

WHEY premium