SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodkie napoje a dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
A wiec tak, mysle co wybrac i zaznaczam, ze dopiero zaczynam, moj staz to raptem miesiac, treningi mam w domu + dieta. I tak, z tych 3, co powinienem wybrac ?
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Piperine_ _Chrome-opis39714.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_BERBERINE-opis39879.html
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Burn4All-opis34715.html

Czytalem troche na forum sfd, ponoc z tych 3, burn4all ma najwiecej skladnikow jakie powinny znalezc sie w spalaczach. Piperyna z chromem ma mi sluzyc do zaspokojenia laknienia, wlasnie jesli chodzi o slodycze najbardziej


Zmieniony przez - Lukas1505 w dniu 2019-06-16 13:06:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Więc podstawy które warto brać bez badań:

- kreatyna
- D3, chociaż obecnie w okresie letnim mniejsza ilość
- Omega 3 jeśli w diecie masz przewagę omega 6

Resztę bym dobierał wedle potrzeb i celów. Na ten moment bym więcej nie szukał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Poza tym to wprowadze witaminy, bialko wpc, wlasnie Omega 3. Mam juz BCAA ktore pije okolotreningowo. A kreatyna do czego ma mi sluzyc ? Zobacz wyzej i pomoz mi dobrac jesli jestes w stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Duzo ludzi z forum twierdzi, ze nie powinienem brac na sam poczatek burn4all, dopiero pozniej, jesli trzeba bedzie sciac jeszcze troche kilogramow, z tym ze wlasnie on ma kofeine, ekstrakt z zielonej herbaty, chrom, pieprz cayenne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
To zależy na jakim poziomie bf'u jesteś. Sensownie sobie zostawić spalacz jako "asa w rękawie" na moment gdy redukcja się zatrzyma i będzie potrzeba dodatkowego bodźca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
A co myslisz o piperynie z chromem i berberynie ? Ktore wybrac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Myslę że piperynę warto ująć chociażby w jakimś kompleksie przedtreningowym.
Możesz śmiało łykać piperynę + kofeinę. Co do berberyny i chromu sens jest w momencie spożywania posiłków wysokowęglowodanowych w celu kontroli glikemii poposiłkowej, inaczej nie ma sensu przedtreningowo stosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Piperyna jest z chromem, ale moge tez kupic osobno sama piperyne, ten chrom jest mi potrzebny gdyz hamuje laknienie, a co do berberyny, nie stosowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
W sensie jesli juz stosowac to moge i berberyne i piperyne z chromem czy wybrac tylko jedno z nich ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Lepiej osobno każdy suplement. Ale tak jak mówię jak masz węglowodany nisko w diecie nie ma sensu brać berberyny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to obliczyć ?

Następny temat

Redu poszła łatwo a masa stoi w miejscu. Pomocy!

WHEY premium